Pridať inzerát

Administratívna výpomoc na oddelení eBanking

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 4 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kolegovia z Oddelenia eBanking, ktoré sa zameriava na elektronické bankovníctvo, si k sebe do super tímu hľadajú na dlhodobo študenta/študentku, aby sa odbremenili od ich dennej administratívy, naopak nová posila má možnosť priučiť sa a otvorí si tak možnosť do budúcna ďalej rásť v našej spoločnosti.

Prečo pracovať pre nás?

  • pretože chcete pracovať vo veľmi fajn tíme
  • pretože môžete získať skúsenosti na nezaplatenie a využiť možnosť nahliadnuť, ako to u nás funguje
  • pretože chcete VIAC ako bežnú prácu na dohodu a u nás to nájdete

Čomu by ste sa venovali?

  • administratívna výpomoc na oddelení eBanking
  • zadávanie elektronických požiadaviek do systému
  • správa rôznych dokumentov
  • ďalšie činnosti (podľa schopností a šikovnosti)

Koho hľadáme:

  • šikovného a zodpovedného pracanta, ktorý/á zapadne do tímu
  • človeka, ktorý vie používať Microsoft Office na bežnej úrovni
  • znalosť anglického jazyka je výhoda
  • potrebujeme posilu s pravidelnou dochádzkou, tá je kľúčová, aby práca odsýpala
  • hľadáme študenta/ku VŠ, ktorý/á môže pracovať aj 20 hodín týždenne
  • Odmena: 4 - 5 EUR na hodinu

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov