Pridať inzerát

Referent/ka podpory predaja (Corporates) - polovičný úväzok

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zimná 191/56, Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 nových kolegov/kolegyňe na polovičný úväzok (20h/týždenne). Jednu pozíciu obsadzujeme v Poprade a druhú v Spišskej Novej Vsi na našej pobočke.

Nástup: 1.8.2022 prípadne dohodou

ČO BUDE VAŠOU NÁPLŇOU PRÁCE:
  • Administratívna podpora obchodnej činnosti Relationship managerov v segmente SME
  • Komunikácia s klientami pri zabezpečovaní denného obchodu s bankou ( riešenie požiadaviek z oblasti daily business tj. karty, zmeny na účtoch, business banking atď. )
  • Komunikácia s ostatnými útvarmi banky za účelom efektívnej koordinácie obsluhy klientov
  • Príprava/kompletizácia potrebnej zmluvnej externej a internej dokumentácie pre neúverové obchody

ČO OD VÁS OČAKÁVAME?
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Základná znalosť bankovníctva, výhodou je prax na podobnej pozícii ( aj v retailovej sieti )
  • Komunikatívnosť, ústretovosť
  • Zodpovedný prístup
  • Znalosť nákladov anglického jazyka výhodou
  • Dobrá znalosť MS Office (Outlook, Excel, Word)

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:
  • Základnú zložku mzdy (brutto) 600 EUR na polovičný úväzok (finálna suma základnej zložky mzdy bude dohodnutá v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta)
  • V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
  • 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
  • 4 dni regenerácie do roka
  • 1 deň voľna ako darček k narodeninám
  • Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov

V UniCredit Bank budujeme budúcnosť, ktorá je skutočne digitálna
  • Začíname už s výberovým konaním - prvým kolom pohovoru vás prevedie náborový chatbot
  • S chatbotom vás čaká skutočne férový rozhovor, všetky informácie prevádza na jednotky a nuly
  • Na pohovor potrebujete asi 20 minút, do emailu vám po odoslaní životopisu prídu inštrukcie s odkazom, ktorý môžete otvoriť z počítača, tabletu aj telefónu
  • So smart náborom sme na slovenskom trhu prvý, využite teda príležitosť ísť s trendmi - a skúste si výberové konanie budúcnosti!

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov