Práca pri štúdiu? Hľadáme analytikov / čky, čo s nami porastú!

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Excel, prípadne i SQL, Python - alebo poriadna dávka logického myslenia a chuť naučiť sa pracovať s komplexnými datasetmi; nájsť v nich príbehy, logiku i trhové trendy. Pokiaľ ťa zároveň baví práca s klientami, chceš im skutočne poradiť a stať sa súčasťou pri ich veľkých rozhodnutiach – a biznisové prostredie Ťa jednoducho láka. Poď s nami zistiť, ako fungujú finančné trhy, ako sa koordinujú projekty a ako sa buduje pracovisko budúcnosti - s ľuďmi s analytickým talentom, ako si práve Ty. Zlepšíme napríklad Tvoje komunikačné schopnosti, naučíme Ťa prezentovať manažmentu a hlavne Ti ukážeme, ako preniknúť do sveta bankovníctva. A to za nadštandardné odmenu.

Čo Ťa naučíme?

* Spoznať bankové prostredie a finančné trhy

* Efektívne komunikovať

* Pracovať v tíme profesionálov, všímať si detaily a inšpirovať ostatných, aby sa posúvali ďalej

* Aplikovať Tvoj dátový background na potreby banky - z teórie do praxe

* Komunikovať, koordinovať a skutočne pochopiť potreby klienta

* Byť flexibilný, vedieť pracovať so spätnou väzbou a hlavne rásť - Tvoja budúcnosť je pre nás na prvom mieste

Nie je trainee program ako trainee program!

* Môžeš skĺbiť prácu a štúdium a dochádzať k nám na cca 20 hodín týždenne

* Budeš viac, ako brigádnik - nechystáme na teba skenovanie, ale prácu, čo má zmysel a čo Ťa bude posúvať

* Zároveň Ti za prácu férovo zaplatíme

* Dostaneš vlastného buddyho, čo sa Ti bude venovať

* Budeš mať na mieru šitý plán rastu, kde budeme budovať kľúčové kompetencie pre Tvoju budúcnosť

* Chceme, aby z Teba raz bol náš plnohodnotný kolega / kolegyňa: akonáhle sa otvorí juniorná pozície, čo Ťa bude lákať, dostaneš príležitosť sa ukázať

* Chystáme aj bonusy za výkon

Čo by si mal / a poznať a spĺňať?

* Zvládaš komunikatívnu angličtinu

* Si zodpovedný, nebojíš sa rozvoja a máš inovatívny prístup

* Hľadáš dlhodobú spoluprácu

* Znalosť práce v MS Office, predovšetkým v exceli, je naozaj kľúčová

* Body navyše dostaneš za základy programovania, prácu v SQL alebo napríklad VBA

* Predchádzajúce skúsenosti z analytickej alebo i predajnej pozície sa tiež veľmi cenia, kľúčový je ale zápal pre vec

V UniCredit Bank budujeme budúcnosť, ktorá je skutočne digitálna

* Začíname už s výberovým konaním - prvým kolom pohovoru vás prevedie náborový chatbot

* S chatbotom vás čaká skutočne férový rozhovor, všetky informácie prevádza na jednotky a nuly

* Na pohovor potrebujete asi 20 minút, do emailu vám po odoslaní životopisu prídu inštrukcie s odkazom, ktorý môžete otvoriť z počítača, tabletu aj telefónu

* So smart náborom sme na slovenskom trhu prvý, využite teda príležitosť ísť s trendmi - a skúste si výberové konanie budúcnosti!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

0

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sancova 1/A
813 33 Bratislava