Pridať inzerát

People Care Specialist & HR Marketing Coordinator

Unicorn

  • Miesto práce: Ševčenkova 34, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie sa pohybuje od 1000 € brutto. Platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako People Care Specialist budeš mať na starosti:
- Spracovanie komplexnej personálnej agendy týkajúcej sa nástupov a odchodov spolupracovníkov
- Komunikácia s manažmentom a náborovým oddelením
- Zabezpečenie dôslednej evidencie spolupracovníkov
- Plánovanie a vedenie interných pohovorov a podpora rozvoja spolupracovníkov
- Spracovanie mzdových podkladov, služobných ciest a fakturácií

Ako HR Marketing Coordinator budeš mať na starosti:
- Spolupráca so školami a hľadanie nových príležitostí ako prezentovať Unicorn medzi študentmi a absolventmi
- Účasť na veľtrhoch pracovných príležitostí a ďalších externých akcií
- Príprava a koordinácia obsahu pre weby, novinky (napr. videá alebo korporátne fotenie)
- Spolupodieľanie sa na organizácií interných akcií pre spolupracovníkov

- 5 dní voľna navyše
- Multisport kartu
- Zázemie významnej európskej IT spoločnosti
- Priateľskú pracovná atmosféru
- Dlhodobú spoluprácu
- Vzdelávacie aktivity (školenia, certifikácie, večerné školy, dlhodobé programy, trainee programy)
- Netradičné benefity (firemné plavby po Jadrane, firemná chata v Špindlerovom mlyne (CZ), apartmány v Chorvátsku a Grécku na Karpathose)
- Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR/marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máš vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti personalistiky alebo marketingu a máš záujem sa doučiť čo bude potrebné
- Dôležitý je záujem o prácu s ľuďmi, dôslednosť a systematickosť
- Základné znalosti zákonníka práce
- Chceme mať medzi sebou proaktívneho parťáka s dobrými organizačnými a komunikačnými schopnosťami
- Veľmi dobrá znalosť slovenského jazyka (práca s textami), dorozumenie sa v českom a anglickom jazyku
- Ideálne bude pokiaľ budeš chodiť so svojimi nápadmi, ale zároveň sa nebudeš do vecí vrhať bez rozmyslenia alebo schválenia
- Vítaný je zmysel pre humor, trochu nadhľad a chuť byť súčasťou firmy, kde sa síce maká, ale robia sa veci, ktoré dávajú zmysel

Milujeme svoju prácu. Napriek tomu, že je niekedy veľmi náročná a ťažká, je krásna. Je to práca tvorivá. Vážime si to, že pracujeme v perspektívnom odbore. My v Unicorne už dávno vieme to, čo dnes všetci objavujú a zažívajú - software je všade. Software Everywhere.

Unicorn je renomovaná európska spoločnosť poskytujúca tie najväčšie informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Dlhodobo sa sústredíme na vysokú pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu v prospech svojich zákazníkov.
Najvýznamnejšou súčasťou skupiny Unicorn je Unicorn Systems, Unicorn University a Plus4U.

Naším mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 2300 spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov