Pridať inzerát

Manažér operatívy Žilina

UNICARBACK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 300 EUR/mesiac1000€ základ + 400€ odmeny za plnenie činnosti + odmeny za dodržiavanie rozpočtov
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– riadenie pracovníkov vykonávajúcich letnú a zimnú údržbu
– logistika a denné plánovanie prác
- kontrola a preberanie prác
- komunikácia so zákazníkmi
– v prípade potreby vykonávanie prác
– zabezpečovanie a kontrola funkčnosti technického vybavenia
– zabezpečenie realizácie zákazky prostredníctvom vlastného personálu alebo externých dodávateľov
– riadenie ľudí a zabezpečenie požadovaných výsledkov
– zodpovednosť za rozpočet
– pohyblivá pracovná doba
– zodpovednosť za kvalitne a včas vykonané služby
– intenzívna komunikácia so všetkými oddeleniami

V prípade spokojnosti možnosť zamestnaneckého pomeru na TPP po cca 1/2 roku.
Možnosť využívať motorové vozidlo na súkromné účely.
Mobil.
Notebook.
Asistentka.
Príležitosť uplatniť svoje skúsenosti v rastúcej spoločnosti.
Voľná pracovná doba.
Spoznávanie Slovenska a Česka.
Práca na čerstvom vzduchu.
Vďaka nám budete stále v top kondícii a pekne opálený :) .

Hľadáme kolegu zo Žiliny príp. 30km okolo. V prípade záujmu pošlite svoj CV na email personalne@unicarback.com. My Vás budeme kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu. Pohovory sa vykonávajú formou video konferencie cez sociálne médiá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Aplikácie google - pokročilý
Technické myslenie - pokročilý
Logistika - expert
Komunikačné schopnosti - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

áno
2

Bydlisko - okresy ZA, BY, PB, MT, KN
aktívny človek
čestný a etický
so všeobecným rozhľadom
komunikatívny
vysoká zodpovednosť a spoľahlivosť
flexibilita (24/7 hodín k dispozícii firmy)
chuť vzdelávať sa
za každých podmienok s úsmevom
ochota
samostatnosť
IT gramotnosť (ovládanie emailu, tvorba štatistík MS office dokumentov, gps a pod.)

Sme spoločnosť zaoberajúca sa komunálnou údržbou exteriérov.

Unicarback, s.r.o. má v segmente komunálnej údržby sieť zákazníkov na celom území Slovenska.
Jedná sa o údržbu:
- zelene: kosenie trávy, strihanie kríkov, výrub a orez stromov
- komunikácií: zametanie a odhrn snehu

• Pomáhame našim zákazníkom vyriešiť problém, ktorý pre nich nachystala matka príroda
• Skrášľujeme klientom pracovné okolie
• V zimnom období sa staráme o bezpečnosť našich partnerov a ich zákazníkov
• Šetríme náklady našim zákazníkom
• Pravidelne utužujeme vzťahy v našom kolektíve formou firemných akcií
• Pomáhame naším kolegom aj v súkromí

SPOKOJNOSŤ, STAROSTLIVOSŤ, SKÚSENOSŤ a SPOĽAHLIVOSŤ z nás robí spoločnosť s NAJVÄČŠÍM pokrytím na Slovensku.

V Roku 2021 sme prekročili hranice SR a začali poskytovať naše služby aj v ČR.

KVALITA ÚDRŽBY a DODRŽIAVANIE ČASOV, CIEN, TERMÍNOV a ZMLÚV je garancia SPOKOJNOSTI nášho ZÁKAZNÍKA.

Rýchlo rastieme k svojmu cieľu a potrebujeme šikovného kolegu, priateľa, partnera.
Nie je to sedenie v kancelárií, je to výzva, tak neváhaj a príjmi ju!

Adresa spoločnosti

Fraňa Mráza 624
010 01 Žilina