Pridať inzerát

Asistent predaja a služieb v oblasti IT

ULTRAFIX, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolenská cesta, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,6 - 5 EUR/hod.Výsledná mzda je závislá od zručností uchádzača a zohľadňuje jeho praktické skúsenosti so servisom notebookov a telefónov.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu servisných technikov hľadáme dvoch kolegov na prevádzku v Banskej Bystrici a vo Zvolene. Náplňou práce uchádzača bude zákaznícka podpora v oblasti servisu a predaja počítačov a mobilných telefónov na prevádzke. Práca je vhodná aj pre študentov SŠ a VŠ.

Práca pozostáva najmä z:
- prijímanie nových servisných zákaziek
- odovzdávanie hotových servisných zákaziek
- predaj notebookov a príslušenstva
- riešenie zákazníckych požiadaviek

V prípade predchádzajúcich skúsenosti so servisom taktiež aj:
- rozoberanie, oprava a následné skladanie počítačov/notebookov
- inštalácia programov/operačných systémov
- odvírenie, optimalizácia počítačov
- výmeny batérií, LCD displejov, dotykových plôch mobilných telefónov/tabletov

- práca v mladom dynamickom a rýchlo rozširujúcom sa kolektíve
- zdieľanie našich dlhoročných skúseností v oblasti servisu notebookov, telefónov a tabletov
- zamestnanecké zľavy na tovar a služby

Ak ťa naša pracovná ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a v skratke napíš, prečo by sme si mali vybrať práve teba. Kľudne sa pochváľ svojimi skúsenosťami a zručnosťami v servise notebookov a telefónov. Pozveme si ťa na pohovor, v ktorom nám predvedieš svoje zručnosti. Termín nástupu ASAP/podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by si mal spĺňať?
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- samostatnosť a zodpovednosť pri riešených zákazníckych požiadaviek
- skúsenosti so servisom PC, notebookov a telefónov výhodou no nie podmienkou
- 100% odvedená práca
- schopnosť a záujem učiť sa nové technológie, pracovné postupy

Spoločnosť zaoberajúca sa servisom notebookov, mobilných telefónov a tabletov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ultrafix, s.r.o
Stožok 313
96212 Detva