Pridať inzerát

Stavebná činnosť

ULIP s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 8 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej firmy novú posilu. Niekoho pracovitého, technicky zmýšľajúceho a zručného.
Naša spoločnosť ponúka prácu šikovným jednotlivcom ale i partiám v stavebnej činnosti. Práca sa vykonáva na stavbách rôzneho druhu.
Hľadáme stavebníkov na:

- rôzne montážne a stavebné práce ( stavebné práce v interiéri aj exteriéri, debnenie, viazanie železa, hrubé stavby, murovanie, zatepľovanie, fasády, obklad a dlažby a pod)
- miesto výkonu práce SK
- hľadáme živnostníkov prípadne zam. na dohodu
- ponúkame dlhodobú spoluprácu
- prax a skúsenosti min 2 roky
Pokiaľ ste šikovní a máte chuť pracovať, neváhajte sa nám ozvať a radi sa dohodneme na osobnom stretnutí.

- stabilná práca v zabehnutej spoločnosti
- dlhodobá spolupráca

Informácie o výberovom konaní

práca v rámci celej SR
len seriózny a férový prístup

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• skúsenosť s pozemnými stavbami
• ochota učiť sa, napredovať
• znalosť stavebných a technických procesov
• dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, schopnosť pochopiť zadanú úlohu, technické zručnosti, schopnosť zvládať stresové situácie

Firma ULIP s.r.o. sa venuje stavebno-montážnej činnosti.
Výroba a montáž oceľových konštrukcií, montáž zásobníkov pre sypké hmoty, montáž strojov a strojnej technológie pre pozberovú úpravu obilia, zváračské práce, Stavebné práce,

Adresa spoločnosti

Ulip s.r.o.
196
08238 Víťaz
www.ulip.sk