Pridať inzerát

PHP web developer/ developerka v ui42

ui42 spol. s r.o. | export e-commerce partner

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.8.2020 alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V ui42 pracujeme na projektoch rôzneho typu, najčastejšie sú to e-shopy v našom CMS Buxus. Budeš pracovať najmä na vývoji nových a údržbe existujúcich webových stránok, aplikácií a e-shopov.
Aktuálne témy, ktoré u nás budeš riešiť:
- back-end / full-stack developer = dáme ti príležitosť pracovať na tom, čo ťa baví!
- v ui42 DEV tíme získaš rozhľad v online oblasti a môžeš sa stretnúť so všetkými aspektami vývoja webov - nielen vývoj ale aj UX, e-commerce, analytika, adwords...
- moderný CMS Buxus je založený na frameworku Laravel
- používame continuous deployment, robíme code reviews, máme interných testerov, píšeme unit testy a selenium testy
- front-end frameworky - angular, vuejs
- aplikujeme v práci moderné technológie ako PHP 7, Laravel 5.8, redis, SOLR, elasticsearch, beanstalkd

V článkoch na našom blogu ui42 opisujeme výnimočné technológie a komplikované problémy, ktoré riešime, a za pozretie stojí video jedného z našich najlepších kóderov - Šimona, ktoré nájdeš v ponuke na kariérnych stránkach ui42.

V ui42 vieme, že dobrá práca je podmienená skvelou partiou a musí byť zaslúžene odmenená. Ponúkame:
- špičkové odborné prostredie pre programátorov, ktorí sa chcú venovať LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) a Google technológiám
- flexibilný pracovný čas, pretože nezáleží na tom, kedy a kde to spravíš, ale ako to spravíš
- podporujeme aj prácu z domu/ homeoffice, na čo máme pripravený hardvér, softvér aj cloud
- príjemný office, kávu, čaj a ovocie s domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku
- pravidelne sa bavíme na firemných akciách, obedoch a víkendoch
- športovci majú k dispozícii multi-sport kartu
- v ui42 sú priateľskí kolegovia/ kolegyne a dobrá atmosféra, ktorú si vážime a veľmi podporujeme

Pošli CV e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu, ak pridáš ukážky svojej práce, máš výhodu.
Prilož prosím aj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z.
Ak zaujmeš, ozveme sa do 5-ich pracovných dní telefonicky, v opačnom prípade dostaneš poďakovanie mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

FIIT, FEI, MFIF UK

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - základy

Hľadáme navyše aj:
- skúsenosti s open-source PHP MVC frameworkami
- znalosť google technológií
- samostatnosť a iniciatívu pri riešení problémov

Sme webová agentúra, ktorá sa venuje technologickému vývoju webových stránok, B2C a B2B e-shopov na mieru s dôrazom na používateľa. Pod jednou strechou u nás spolupracuje viac ako 40 online odborníkov z oblasti User Experience, programovania a výkonnostného marketingu. Súčasťou ekosystému značky ui42 je tím vývojárov, vlastný CMS systém BUXUS a tím UX a grafických dizajnérov.
Máme know how a skúsenosti, ktoré siahajú späť až do roku 1997, medzi naše najúspešnejšie projekty patrí napríklad aj Profesia.
Pre našich dlhoročných klientov sme partnerom v ich biznise: Toyeto, HB Reavis, Holokolo, Dedoles, IBO, Slovenská sporiteľňa..a mnohí ďalší. Našimi klientami sú malé, stredné aj veľké slovenské firmy a organizácie, ktoré už podnikajú cez internet a chcú tam ďalej rásť,

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ui42 spol s r.o.
Haydnova 20/B
811 02 Bratislava 1