Pridať inzerát

Facebook PPC špecialista/ špecialistka

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

  • Miesto práce: Haydnova 20, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh, nastavovanie a správa PPC kampaní pre našich veľkých klientov na Facebooku
- analýza a vyhodnocovanie výsledkov kampaní, návrh a realizácia zmien
- správa dynamického retargetingu
- monitoring a vyhodnocovanie štatistík v ROI Hunteri, Ads Manageri, Google Analytics
- návrh a zabezpečenie obsahu na soc. siete
- komunikácia s projektovým manažérom a ostatnými špecialistami
- prezentácia výsledkov klientovi

Ponúkame:
- rast v oblasti performance marketingu vďaka našim rôznorodým projektom
- férové odmeňovanie
- skutočne flexibilný pracovný čas
- priamu komunikáciu a priateľský/ podporujúci tím
- firemné víkendy a spoločné raňajky, pivá, oslavy a iné eventy
- čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj v našom útulnom dome s dvomi terasami na Haydnovej 20/B
- skvelých kolegov, ktorých baví ich práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Podľa čoho si ťa vyberieme? Zaváži:
- úroveň skúseností s Facebook kampaňami a automatizáciou kampaní
- znalosť Google analytics, SEO, aspoň základy
- samostatnosť a proaktivita
- Google certifikáty výhodou
- oceníme aj grafické skills
- radosť z učenia sa novým veciam
- prehľad v najnovších trendoch v digitálnej reklame
- cit pre detail a vizuál kampaní na sociálnych médiách
- kontakt so SEO/ PPC komunitou

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce na Slovensku aj v zahraničí. Pod jednou strechou sa u nás nachádza viac ako 60 špecialistov pokrývajúcich všetky základné oblasti online biznisu - od programovania webov a webových aplikácií, cez user experience a performance marketing až po umelú inteligenciu.

Máme know-how a skúsenosti, ktorých začiatky siahajú až do roku 1997, kedy bolo uičko založené.
O našich úspešných projektoch Profesia či Pilulka24 ste už asi počuli a určite aj o našom vlastnom redakčnom systéme BUXUS, ktorý bol 1. na Slovensku a dnes ho využíva viac ako 150 webov.
V spolupráci s KPMG každoročne organizujeme prieskum o slovenských e-shopoch a so Slovenskou sporiteľňou organizujeme jedinečnú online konferenciu Website Story, ktorá rozpráva úspešné príbehy webov, ktoré predávajú.

Sme spolu-zakladajúcim členom Slovenskej User Experience Asociácie (SUXA) a členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) a slovensko.digital. Okrem členstva vo vybraných asociáciach sa snažíme neustále vzdelávať nás, ale aj ostatných, a to konkrétne na FIIT STU a FMFI UK.

Sme obchodnými partnermi Dedoles, Holokolo, Slovenská sporiteľňa, Generali, Pískacie, Benedictus, Najšport, IBO, Kompava, Vaša Lekáreň, Ekotopfilm a mnoho ďalších. Našimi klientmi sú veľké, stredné i menšie B2C a B2B firmy a organizácie.

Venujeme sa vývoju webových stránok, B2C aj B2B e-shopov a dizajnovaniu funkčných digitálnych produktov určených koncovým používateľom.

Prečo práve ui42?

1. Sme silný tím online odborníkov v oblasti webových technológii, UX dizajnu a testovania, e-commerce a performance marketingu.
2. V roku 2007 sme vytvorili prvý UX lab na Slovensku spĺňajúci medzinárodné štandardy a otestovali sme v ňom už viac ako 100 projektov.
3. Neustále niečo vyvíjame a zlepšujeme, či už je to náš CMS BUXUS, Chatbot alebo najnovšie aj nástroj na odporúčanie založený na umelej inteligencii Recommendations.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov