Pridať inzerát

Web developer/ full-stack

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacpodľa skúseností, formy spolupráce a kvality výkonu
  • Termín nástupu: asap alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Back-end/ Full-stack PHP vývoj v našom vlastnom CMS Buxus postavenom na Laraveli
- zaujímavé, často aj náročné projekty s veľkým potenciálom pre tvoj ďalší rast
- používame continuous deployment, robíme code reviews
- máme interných testerov, píšeme unit testy a selenium testy
- aplikujeme v práci moderné technológie ako PHP 7, Laravel 5-8, redis, SOLR, elasticsearch, beanstalkd, front-end frameworky - angular, vuejs
- môžeš sa stretnúť so všetkými aspektami vývoja webov - nielen vývoj ale aj UX, e-commerce, analytika, adwords...

Toto je príležitosť pridať sa k mega tímu, odborne aj ľudsky na úrovni. Keď si ťa vyberieme, bude to vyzerať takto:
1. ujme sa ťa mentor+ 2-3 ďalší kolegovia ti budú vždy k dispozícii, aby vysvetlili, pomohli, povzbudili
2. chvíľu nebudeš za nimi stíhať, ale krivka učenia v tomto tíme pôjde prudko hore
3. počas prvých troch mesiacov dáme aspoň 2 HR stretnutia, aby sme zistili, ako sa napĺňajú vzájomné očakávania a s čím ti treba pomôcť

V článkoch na našom blogu ui42 opisujeme výnimočné technológie a komplikované problémy, ktoré riešime, a za pozretie stojí aj video jedného z našich najlepších kóderov - Šimona, ktoré nájdeš v ponuke na kariérnych stránkach ui42.

V ui42 vieme, že dobrá práca je podmienená skvelou partiou, zdieľanými hodnotami, rešpektujúcim vedením, ktoré má víziu, ale musí byť zaslúžene a férovo odmenená.
Homeoffice bol pre nás bežná a cenená záležitosť aj pred pandémiou, rovnako radi sme spolu pracovali a pili dobrú kávu v našom domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku. Každý si svoj rytmus a miesto práce môže vybrať podľa svojich potrieb.
Pre programátorov, ktorí sa chcú venovať LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) a Google technológiám, predstavujeme náš tím špičkové odborné prostredie.
A čo je možno ešte dôležitejšie, v ui42 sú priateľskí kolegovia/ kolegyne a dobrá atmosféra, ktorú si vážime a zo všetkých síl podporujeme.

Pošli CV e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu, ak pridáš ukážky svojej práce, máš výhodu.
Prilož prosím aj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z.
Ak zaujmeš, ozveme sa do 5-ich pracovných dní telefonicky, v opačnom prípade dostaneš poďakovanie mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Hľadáme navyše aj:
- skúsenosti s open-source PHP MVC frameworkami
- znalosť google technológií
- samostatnosť a iniciatívu pri riešení problémov
- vysokú intelektovú a učiacu kapacitu

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce na Slovensku aj v zahraničí. Pod jednou strechou sa u nás nachádza viac ako 60 špecialistov pokrývajúcich všetky základné oblasti online biznisu - od programovania webov a webových aplikácií, cez user experience a performance marketing až po umelú inteligenciu.

Máme know-how a skúsenosti, ktorých začiatky siahajú až do roku 1997, kedy bolo uičko založené.
O našich úspešných projektoch Profesia či Pilulka24 ste už asi počuli a určite aj o našom vlastnom redakčnom systéme BUXUS, ktorý bol 1. na Slovensku a dnes ho využíva viac ako 150 webov.
V spolupráci s KPMG každoročne organizujeme prieskum o slovenských e-shopoch a so Slovenskou sporiteľňou organizujeme jedinečnú online konferenciu Website Story, ktorá rozpráva úspešné príbehy webov, ktoré predávajú.

Sme spolu-zakladajúcim členom Slovenskej User Experience Asociácie (SUXA) a členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) a slovensko.digital. Okrem členstva vo vybraných asociáciach sa snažíme neustále vzdelávať nás, ale aj ostatných, a to konkrétne na FIIT STU a FMFI UK.

Sme obchodnými partnermi Dedoles, Holokolo, Slovenská sporiteľňa, Generali, Pískacie, Benedictus, Najšport, IBO, Kompava, Vaša Lekáreň, Ekotopfilm a mnoho ďalších. Našimi klientmi sú veľké, stredné i menšie B2C a B2B firmy a organizácie.

Venujeme sa vývoju webových stránok, B2C aj B2B e-shopov a dizajnovaniu funkčných digitálnych produktov určených koncovým používateľom.

Prečo práve ui42?

1. Sme silný tím online odborníkov v oblasti webových technológii, UX dizajnu a testovania, e-commerce a performance marketingu.
2. V roku 2007 sme vytvorili prvý UX lab na Slovensku spĺňajúci medzinárodné štandardy a otestovali sme v ňom už viac ako 100 projektov.
3. Neustále niečo vyvíjame a zlepšujeme, či už je to náš CMS BUXUS, Chatbot alebo najnovšie aj nástroj na odporúčanie založený na umelej inteligencii Recommendations.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov