Pridať inzerát

Marketingový špecialista

UDERMAN s.r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 400 EUR/mesiacKu mzde prislúcha naviac variabilná zložka na základe plnenia KPI
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu FOXIGY príjmeme kolegu, ktorý podporí marketingové oddelenie a prinesie nové nápady v oblasti podpory predaja našich produktov. Zdatný markeťák by mal pretaviť nápady do projektu s hlavou a pätou a dotiahnuť prácu do konca.

Pôsobíme na trhu už od roku 2014, aktuálne na 6 trhoch a ďalšie dva sa nám rozrastajú. Darí sa nám, rozširujeme sa a chceme to dotiahnuť omnoho ďalej. Ale čo je firma bez šikovných ľudí? A my ďalších a šikovných markeťákov potrebujeme!

Čo bude tvojou hlavnou náplňou práce?

- Budeš vytvárať a starať sa o marketingové kampane, ktoré budeme spoločne plánovať (Black Friday, Vianoce, ....)
- Budeš tvoriť popisy, aby nás zákazník lepšie našiel alebo pomôžeš pri textácií pri e-mailingu
- Budeš pracovať s contentom a distribuovať ho, rozmiestňovať podľa vlastných nápadov a aj nami určených kanálov
- Denno denne budeš využívať kľúčové slová, vyhľadávať ich, pracovať s nimi
- Pripravíš štruktúru pre články na ďalší mesiac a budeš spolupracovať s copywriterom na písaní
- Pozrieš sa na čísla v Google analytics alebo problémy na Google Search Console a budeš pracovať na optimalizácií.
- Budeš analyzovať naše kampane, zisťovať čo fungovalo a čo nefungovalo, a plánovať ďaľšie kroky zamerané na naše ciele

Ako nový kolega/kolegyňa by si mal mať za sebou už nejaký ten projekt, vieš pracovať so sociálnymi sieťami (napr. Tvorba príspevkov, tvorba reklám), alebo si pracoval na marketingových kampaniach a máš už nejaké znalosti v oblasti SEO (napr. ako pracovať s kľúčovými slovami a ako si ich vôbec nájsť). Veľkou výhodou (nie podmienkou) je ak si pracoval v menšom/väčšom tíme a podieľal si sa na organizácií projektov.

Výhodou je ak si pracoval v e-shope alebo v reklamnej agentúre. Ďaľšou výhodou sú znalosti v oblasti Google analytics či Google Search console. Jednoducho budeš kreatívcom, ktorý aplikuje svoje aj naše nápady do reality a dotiahne ich aj s pomocou kolegov do konca. K dispozícií budeš mať niekoľko kolegov, ktorí Ti budú nápomocní pri čomkoľvek.

Mal by si byť flexibilný/á pretože náš sortiment má široký záber z garáže a dielne, dom a záhrada, či auto-moto doplnky. Nástup je možný ihneď. Čím skôr nastúpiš, tým ľahšie zabehnutie do našich procesov budeš mať.

P.s. práca nie je vhodná ako remote. Markeťák musí žiť firmou, produktami. Na diaľku sa to nedá. Ak sa pridáš na našu loď takto "offline", neoľutuješ :)

Multisport karta
Firemný notebook
Finančný príspevok namiesto stravných lístkov
Výrazné zamestnanecké zľavy na náš sortiment
Vzdelávanie (online aj offline)
Firemné raňajky

Pošli nám svoj životopis a pár riadkov o sebe a tom, prečo si myslíš že si vhodný kandidát. Následne Ti pošleme potvrdzovací e-mail a dotazník uchádzača, na základe ktorého Ťa kontaktujeme. Dohodneme si osobné stretnutie a nebude chýbať ani prípadovka. Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, technické, e-commerce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

marketing, marketingový pracovník, marketingový manažér

Počet rokov praxe

2

Keď si to zhrnieme, si vhodný kandidát ak:
- si markeťák srdcom a marketingom žiješ
- Vieš čo je to CPC, PPC či CTA
- sršíš nápadmi, ktoré sú k veci a dokážeš ich dotiahnuť do konca
- chceš makať na projektoch, ktoré Ti prirastú k srdcu (ak nebudeš chcieť robiť 9-5)

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov