Pridať inzerát

Skladník pre e-shop

UDERMAN s.r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 950 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej zložky + variabilnej od výkonu.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu nových kolegov na pozíciu Skladník junior/ Balič v sklade. Rozširujeme sa a potrebujeme šikovných kolegov, ktorí nám pomôžu s expedíciou objednávok. Práca je na trvalý pracovný pomer (TPP) aj formou brigády do 31.12.2021.

- Fyzicky zdatný, silný aby si vedel preniesť balík z pása na svoj pracovný stôl
- Detailista - aby si poslal tovar správnemu zákazníkovi (kontrola štítkov a tovaru)

Čo bude Tvojou náplňou práce?

- Budeš baliť balíky, ktoré predpripravia vyskladňovači na pás
- Zabezpečíš, aby tovar od Teba bol uložený na správnu paletu, pre správneho prepravcu a správneho zákazníka
- Urobíš inventúru v poličkách a budeš hľadať chyby v skladových počtoch
- Budeš vykladať tovar, ktorý k nám príde a rozmiestňovať ho po sklade

Čo získaš?

- skúsenosti s exportom tovarov do niekoľkých krajín
- super ohodnotenie na základe tvojich výkonov (čím máš vyššie výkony, tým máš vyššiu výkonovú zložku)
- zamestnanecké zľavy (segment auto-moto, garáž a dielňa, pre deti ...)
- Kondičku, ak si ju doteraz nemal :)

Veľmi veľkou výhodou sú predošlé skúsenosti v sklade, s balením, so skenerom a pod.
Pracovný čas je 08:00-17:00 hod

Zmluvu uzatvárame na trvalý pracovný pomer (TPP) na 12 mesiacov (na dobu určitú) a je možnosť pracovať aj formou brigády cca do 31.12.2021
V prípade záujmu o brigádu sa jedná o pracovný čas cca od 14.00 - 20.00 hod cez pracovný týždeň a prípadne víkend.

Do skladu hľadáme stále nových kolegov, preto ak sa zaujímaš o pozíciu vyskladňovač (podmienkou predošlá skúsenosť s VZV a skenerom) alebo ako vedúci skladu určite pošli svoj životopis.

- Výrazné zamestnanecké zľavy na náš široký sortiment (u nás neriešiš otázku "čo kúpim ako darček pre....")
- Získaš superpower kolegov, ktorí tu budú pre Teba tak ako ty pre nich
- Multisport karta
- Možnosť ovplyvniť si svoju mzdu
- Parkovanie priamo v areáli

Po zaslaní životopisu na e-mail vám spätne na e-mail príde dotazník na vyplnenie pre uchádzača. Po jeho vyplnení vás budeme kontaktovať. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, bližšie informácie radi poskytneme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, obchod, špedícia,

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, balič, expedient, referent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je fyzicky náročnejšia, z toho dôvodu by si mal byť po zdravotnej stránke ako rybička.

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš.
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší!
Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov