Pridať inzerát

Nákupca

UDERMAN s.r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 800 EUR/mesiacMzda je rozdelená na fixnú zložku a variabilnú zložku
  • Termín nástupu: ihneď alebo po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme nového parťáka na operatívny nákup konečných tovarov (hotových výrobkov) od zahraničných partnerov. Zaoberáme sa predajom širokého sortimentu aj v oblasti Auto-moto, garáž a dielňa Hlavným predmetom tovaru sú produkty zo stránky www.profigaraz.sk, preto na pozícií nákupcu tohto sortimentu je podmienkou mať vzťah k náradiu, autu či motorke. Vzťah znamená, že ovládate základný servis k vozidlu. Viete, ako sa vymenia brzdy, alebo čo potrebujete ak chcete vyvážiť koleso.

Čo Vás čaká?
• Nákup tovarov od pridelených dodávateľov
• Zadávanie objednávok do systému (máme interný a jednoduchý systém objednávania podobný SAP-u)
• Administratíva spojená s nákupom (zabezpečenie tovaru od A po Z, od dohodnutia prepravy až po samotné prijatie tovaru na sklad)
• Vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach.
• Analyzovanie cenových ponúk, predkladanie dodávateľských zmlúv na schválenie vedeniu spoločnosti.

Čo uvítame?
- Schopnosť analytického myslenia, sedliacky rozum, identifikovať, určovať priority a zlepšovať procesy
- aspoň 2 roky skúseností s nákupom / dovozom tovaru
- Silné obchodné znalosti a zdravý rozum
- Zmysel pre detail a analytické schopnosti, aby si vedel vyhodnotiť situáciu a zabezpečil všetko, čo potrebujeme
- Priateľskosť, dobrú náladu a naozajstného parťáka od tímu :)

Čo ponúkame?
- Multisport kartu, aby si prácu vedel vyventilovať vo fitku či v saune
- Služobný Notebook
- Kontinuálne vzdelávanie sa s kolegami či individuálne
- Byť tvorcom a realizovateľom vlastných nápadov
- Robiť samostatné rozhodnutia, byť zodpovedný za pridelenú agentu

- Finančný príspevok
- Teambuildingy (v rámci možností :)
- Notebook

Po odoslaní životopisu obdržíte dotazník uchádzača, následne po vyplnení vás budeme kontaktovať telefonicky, aby sme si dohodli osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, nákup,

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- analytické schopnosti: aby nákupca vedel vyhodnotiť situáciu
- schopnosť rozhodnúť sa: ideálne pre najlepšiu možnosť pre nás
- Plynulá znalosť anglického alebo poľského jazyka
- Základná znalosť v programe Excel
- Silu vyjednávať: a dohodnúť najlepšie podmienky
- Zmysel pre detail: pretože na detailoch záleží
- Predpoklad rastu: pretože expandujeme, rozširujeme sa a potrebujeme silných ľudí, ktorí sa nedajú odradiť

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš.
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší!
Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov