Pridať inzerát

Servisný technik

UDERMAN s.r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacFinančný príspevok, prémie za výkon
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik alebo reklamačný technik má na starosti stredisko prijatých zásielok. Do strediska prichádzajú zásielky od našich zákazníkov ako sú: reklamácie, neprevzaté balíky či odstúpenia od kúpnej zmluvy.

Práca je priamo v Prešove, kde máme centrálny sklad. Sortiment, ktorý budete príjmať je zo stránky www.profigaraz.sk, www.bestent.sk

Práca je vhodná pre človeka, ktorý sa rád "rýpe" v autách, v motorkách, rád opravuje, vymieňa, hľadá príčiny problému a má vzťah k administratíve. Budete mať určite aj ruky od oleja ale časť práce budete evidovať do počítača a komunikovať s reklamačným pracovníkom.

Technik zabezpečí najmä:
- prijatie tovaru na servisné stredisko
- kontrolu tovaru /overí či je obsahom všetko, čo má byť, skontroluje vzhľad tovaru, otestuje,..../
- posúdenie oprávnenosti reklamácie /mechanické poškodenie, výrobná vada produktu.../
- zápis balíka do interného systému /zaeviduje všetky potrebné informácie/
- opravy produktov, ktoré sú evidované ako reklamácia
- zaskladnenie nepoškodeného tovaru späť na sklad
- udržiava poriadok na svojom pracovisku

Technik by mal:
- ovládať prácu s počítačom a internetom
- mať manuálnu zručnosť /napr. vymeniť základné veci na kompresore, otestovať vysokotlakový čistič,.../
- byť poriadkumilovný a udržiavať poriadok ako na pracovisku tak aj v papieroch / viesť administratívu a evidenciu
- byť technicky zdatný

Nástup možný od 01.10.2021 alebo aj skôr podľa dohody. Práca je vhodná aj pre absolventov, ktorí majú dlhodobú víziu fungovania a dokážu byť samostatní. Najdôležitejšia je technická zdatnosť, vedieť opraviť, otestovať, nájsť riešenie aj keď ho ostatní nevidia

- Multisport karta
- Firemné teambuildingy
- prémie za výkon
- Finančný príspevok
- Parkovanie priamo v areáli

Po odoslaní životopisu obdržíte na email dotazník pre uchádzača, následne si zavoláme a dohodneme si termín vo firme.

Nástup je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektromechanika, servis, technické zameranie

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je technická zdatnosť, vedieť čo je to gola sada, aký rozdiel je medzi olejovým a bezolejovým kompresorom, všeobecné znalosti v autách či motorkách a záhradnej technike.

Práca si vyžaduje naozaj človeka, ktorý bude poctivý, poriadkumilovný a opraví niekedy aj neopraviteľné

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš.
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší!
Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Strojnícka 7
08006 Prešov