Pridať inzerát

Copywritter v e-shope (servisné náradie)

UDERMAN s.r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností uchádzača. Je rozdelená na fixnú zložku + prémie od výkonu
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do marketingového tímu hľadáme marketingového pracovníka - produkťáka, ktorý bude vytvárať a spravovať produkty na našom e-shope. Tvojou úlohou bude vytvoriť taký produkt, aby náš produkt zákazníka zaujal a dočítal sa o ňom všetko potrebné. Mal by si mať záľubu v autách aj motorkách, písanie ti tak pôjde ľahšie. Výhodou je kreatívna duša, podmienkou je chcieť sa vzdelávať ďalej :)

Čo budeš robiť?
- Vytvárať produkty v slovenskom aj českom jazyku (neboj, korektúry robíme pravidelne)
- Sledovať správanie sa produktov na webe, navrhovať zlepšenia a kontrolovať ich
- Písať popisy ku kategóriám
- Pripravovať produkty podľa plánu (Akcie, Black Friday, Vianoce...)
- Vytvárať články (nie je podmienkou predošlá skúsenosť)
- Podieľať sa na kampaniach, vytvárať spoločne content s kolegami

Ak sa bojíš, že to bude stereotypná práca, nemusíš. Máme kameramana a niekoľko projektov, s ktorými potrebujeme pomôcť. Budeš mať možnosť vidieť produkt naživo a podieľať sa na jeho prome (natáčanie videa či robenie fotografií)

Čo očakávame my?
- človeka so záľubou v autách či motorkách
- kreatívnu osobnosť so schopnosťou pútavo a vecne písať
- schopnosť rýchlej adaptácie na nové témy (prezúvanie aut, výmena bŕzd...)
- nadhľad, ale aj zmysel pre detail

Jazykové znalosti:
- vynikajúca znalosť slovenského alebo českého jazyka
- dobrá znalosť EN alebo PL, či iného jazyka je výhodou

Čo môžeš očakávať ty ?
- Pracovné miesto v super kolektíve a stabilnej spoločnosti (pretože my len rastieme :) )
- Multisport kartu, aby si si vedel aj užiť
- Pravidené kurzy z Learn2code (individuálne aj skupinové)
- Finančný príspevok namiesto stravných lístkov
- Pet friendly spoločnosť, aby si sa necítil sám
- Spoznáš proces obchodu z iného pohľadu, zasvätíme ťa do čoho budeš chcieť

Nástup - možný ihneď alebo dohodou, práca je priamo v Prešove

- Pracovné miesto v super kolektíve a stabilnej spoločnosti
- Parkovanie priamo v areáli firmy
- Káva a čaj ti bude k dispozícií každý deň, aby bol deň lepší

Po odoslaní životopisu obdržíš na email dotazník uchádzača, a následne ťa budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, e-commerce, e-shop, eshop

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Podmienkou je chuť sa vzdelávať v marketingu a technické cítenie (ako sa vymieňa olej v aute, ako vymeniť brzdy....), záľuba v auto-moto, ideálne "autičkár", ktorý je detailista a rád sa stará o svojho motorového tátoša či motorku :)

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš.
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší!
Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Strojnícka 7
08006 Prešov