Pridať inzerát

Pracovník internetového obchodu so slovinskym jazykom

UDERMAN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiacFix + variabilná zložka podľa výkonu
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu prijmeme nového kolegu, ktorý sa bude starať o SLOVINSKÝ trh (hlavné mesto Ľubľana). Hlavnou náplňou práce je najmä:

- Spracovanie telefonických požiadaviek a otázok zákazníkov v Slovinskom jazyku
- Riešenie e-mailovej komunikácie v Slovinskom jazyku
- Starostlivosť o online chaty so zákazníkom v Slovinskom jazyku
- riešenie operatívnych problémov v Slovinskom jazyku
- prekladanie produktov a návodov s Slovinskom jazyku

(Všetko prebieha aktívne v slovinskom jazyku)

Podmienkou je znalosť slovinského jazyka (na komunikatívnej úrovni) a chuť komunikovať so zákazníkom. Preklad produktov a návodov je zo slovenského jazyka do slovinského jazyka.

Práca je jednoduchá, ale je potrebná dávka trpezlivosti a každodenného úsmevu.

- Kurzy Learn2Code
- Multisport karta, aby si mohol ventilovať prácu aj športovými aktivitami
- Teambuildingy v rámci možností :))

Nástup je možný ihneď, práca je vhodná aj formou HO (Home office). V prípade, že ste z Prešova nie je problém pracovať na pravidelnom pracovisku: Strojnícka 7, 080 01 Prešov

Nástup je možný ihneď alebo po dohode. Po odoslaní životopisu Vám na mail príde dotazník o vyplnenie dodatočných informácií, pohovor prebieha osobne alebo cez platformu SKYPE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, e-commerce

Jazykové znalosti

Slovinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Komunikatívna slovinčina postačuje na túto pozíciu, dôležitý je vzťah k administratívnej stereotypnej práce (preklady produktov, návodov...) a zároveň byť komunikatívny pretože náš zákazník sa niekedy rád porozpráva :)

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš.
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší!
Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Strojnícka 7
08006 Prešov