Pridať inzerát

Support pre e-shop v auto-moto segmente

UDERMAN s.r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiacMzda je rozdelená na základ (fixnú zložku) a variabilná podľa výkonu.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ s ľuďmi? Práca s počítačom ti nie je cudzia a dokážeš si zorganizovať prácu?
Staň sa členom nášho superpower tímu, ktorý sa stará o to, aby náš zákazník bol informovaný o stave svojej objednávky alebo si zodpovedal otázky o produkte. Nový kolega by mal mať záľubu v auto-moto, vie čo je to kompresor, vie si vymeniť základné diely v autách a rád sa porozpráva o téme "auto" či "motorky"

Čo je tvojou dennou náplňou práce?
- Telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkom vrátane online chatov
- Informovanosť nášho zákazníka, ktorý má vytvorenú objednávku o jej stave či expedícií
- Zodpovedanie niekedy banálnych otázok o produktoch
- Poradenstvo s výberom produktu
- Evidovanie a riešenie reklamácií objednávok

*nejde o aktívne navolávanie zákazníkov :)
Ide o aktívne informovanie našich zákazníkov, ktorí si vytvorili objednávku, ale potrebujú tvoju pomoc či radu.

Naše pôsobenie je na slovenskom a českom trhu, preto uvítame ak "mluvíš česky" alebo minimálne ti to nie je cudzie a vieš si predstaviť v budúcnosti "mluvit česky"
Zaoberáme sa predajom servisnej techniky, vybavenia pneuservisu či garáže / dielne tak sú vítané znalosti vo výmene dielov v autách a všeobecne záľuba v auto-moto.

Práca je od pondelka do piatku, 08.00-16:30 hod.

Prácou u nás získaš:
- tím, ktorí ťa podporí aj mimo práce
- Kurzy learn2code ak si zapálený sa učiť nové veci
- Multisport kartu, aby si vedel ventilovať prácu a mal v živote balanc
- Zamestnanecké zľavy na široký sortiment produkt, takže už nebudeš riešiť komu čo na narodeniny a kde to kúpiš
- Možnosť zarobiť si viac než fix!

- Zamestnanecké zľavy na viac ako 2 000 produktov skladom od prvého dňa u nás
- Istotu stabilnej a rastúcej spoločnosti
- Možnosť ovplyvniť si výplatu podľa tvojho osobného výkonu a samozrejme aj šikovnosti!

Chceme tímového hráča, ktorý zapadne do našej pracovnej rodiny. Po odoslaní životopisu obdržíš e-mail s dotazníkom pre uchádzača a potom už len čakaj na náš telefonát alebo e-mail. Nastúpiť môžeš už tento pondelok, závisí to na našej dohode :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, marketing,

Český jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Mal by si byť odolný voči stresu, mať dobré až výborné komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme. Ak máš kritické myslenie a niekedy si rád detektívom neváhaj a pošli si životopis.

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš.
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší!
Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Strojnícka 7
08006 Prešov