Pridať inzerát

Pomocný účtovník

UDERMAN s.r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 850 EUR/mesiacFinančný príspevok (namiesto stravných lístkov), bonusy od výkonu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu účtovníka, ktorý bude mať na starosti nasledovné:

- zaúčtovanie a administratívne spracovanie došlých a odoslaných faktúr,
- administratívne práce súvisiace s chodom účtovného oddelenia,
- pomocné práce hlavnej účtovníčky,
- práca s účtovníckym programom MK Soft

Stabilné miesto v našom tíme by mala posilniť osoba:

- Trpezlivá, pretože vie čo znamená práca s ľuďmi
- Detailista, pretože v detailoch je sila
- S analytickým myslením a schopnosťami, pretože táto pozícia je o číslach
- So sedliackym zdravým rozumom
- So znalosťami v programoch MS office (Word a Excel)

Podmienkou je predošlá skúsenosť na tejto alebo súvisiacej pozícií.

Pomocný účtovník rozšíri ekonomický tím, posilní ho a zastabilizuje svojou prítomnosťou. Keďže si vytvárame vlastné systémy a programy tak uvítame Vaše nápady na zlepšovanie sa.
Nástup je možný ihneď alebo po dohode. Do všetkého Vás zasvätí naša hlavná účtovníčka. budete tak mať "Buddyho" ktorý bude pri Vás a môžete sa na ňu obrátiť vždy keď bude treba.

- Multisport karta, pretože v zdravom tele je zdravý duch
- Prístup k Learn2Code ak si nadšenec IT a Marketingu alebo sa len proste chceš ďalej rozvíjať
- Pracovná rodina, ktorá s tebou oslávi narodeniny
- Teambuildingy, firemné akcie (cleaning day, wafle´s day)

V prípade, že Vás pozícia zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
MK Soft - pokročilý

Počet rokov praxe

0

Trpezlivosť, zmysel pre detail, analytické myslenie, sedliacky rozum

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš.
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší!
Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Strojnícka 7
08006 Prešov