Pridať inzerát

Pracovník v sklade

UDERMAN s.r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 620 - 720 EUR/mesiac+ prémie + stravné lístky
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie prijatého tovaru
- Udržiavanie poriadku na pracovisku
- Starostlivosť o produkty na sklade
- Výpomoc pri balení objednávok

Rodinná firma, zamestnanecké zľavy na tovar, cleaning day/spoločné akcie, spokojnosť v práci

Po odoslaní životopisu obdržíte krátky osobný dotazník, kontaktovať budeme tých, ktorí vyhovujú danému pracovnému miestu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické obory, obchod a ekonomika, marketing,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná aj pre absolventa, ktorého zaujímajú diely, komponenty, náradie do dielne, autá či motorky. Doslova hľadáme kolegu, ktorý sa nebojí mať ruky od oleja, svoje auto/motorku poskladá ľavou zadnou a nevynechá ani jednu skrutku :)

Vyžadujeme zodpovednosť, trpezlivosť a chuť pracovať na tom, čo nás baví. Dôležitá je komunikatívnosť a Nutnosťou je ovládanie gramatiky vzhľadom na vyjadrenia k reklamáciám či vypisovaniu iných dokumentov.

Sme perspektívna mladá firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku a v zahraničí predajom produktov a tovarom širokého sortimentu.
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí, ktorí pracujú na spoločnej myšlienke - byť najlepší vo svojom obore a ponúknuť zákazníkom také služby, s ktorými budú spokojní.
Do práce chodíme s úsmevom, pretože práca nás baví. Ak máš aj ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Strojnícka 7
08006 Prešov