Pridať inzerát

Order picker vo veľkosklade (práca s EPT a picking)

UAB Robin Jobs

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,24 EUR/hod.Ak má expedičný pracovník 20 rokov plat je: 8,52€/hodina, 19 rokov 7,37€/hodina, 18 rokov 6,22 €/hodina (brutto). Order picker v chladiacich priestoroch dostáva bonusový príplatok 1 € ku každej odpracovanej hodine. Príplatky sa dostávajú aj za nadčasy alebo nepravidelné zmeny.
  • Termín nástupu: Maj-Jun
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sligro je lídrom na trhu s veľkoobchodom potravín v Holandsku. Keďže začína nová sezóna, spoločnosť hľadá pracovníkov do svojich skladov, na pozíciu order picker.

Na pozícii order picker budete mať nasledovné povinnosti:
Zadávanie objednávok na potravinové aj nepotravinové produkty v sklade pomocou elektronických zberných vozíkov a ručných skenerov;
Zabezpečovanie a samostatné pickovanie správnych produktov v správnych množstvách;
Informovanie supervízora v prípade, že sa produkt na sklade už nenachádza;
Správne umiestňovanie produktov a ich príprava pre kolegov z expedície;
Udržiavanie poriadku na pracovisku.

3-zmenná prevádzka (deň/večer/noc): flexibilné nadčasy, v závislosti na prevádzke.

Spoločnosť zabezpečuje tréning a podporu z personálu, ktorá Vám pomáha na pracovisku.

Pracovníci majú možnosť zakúpiť si lacný obed v dobre vybavenej jedálni, alebo si môžu pripraviť svoje vlastné jedlo v priestoroch na to učených. V týchto priestoroch sú poskytnuté aj nápoje zdarma (káva/čaj). Vonkajšia fajčiarska miestnosť je tiež jednou z výhod.

Sklady majú rôznu vnútornú teplotu, v závislosti od daného oddelenia produktov. Vo väčšine skladov je príjemná teplota +18ºC. Čerstvé potraviny sa skladujú pri teplote +4ºC a preto musíte byť pripravení na prácu aj v nižších teplotách.

Pracovná ponuka je na dlhodobý, plný úväzok vo veľmi priateľskom prostredí.

Plat pre zamestnancov vo veku 21 - 22 rokov je 10,60 EUR brutto/h, od 23 rokov sa zvyšuje na 11,24 EUR.

-práca na holandskú zmluvu
-ubytovanie a doprava do práce zabezpečná
-týždenné vyplácanie mzdy
-kontinuálna podpora zo strany holandskej agentúry a Robin Jobs

Prosíme všetkých uchádzačov,aby sa zaregistrovali na našom webe robin.jobs/sk, vytvorili si profil, vyplnili údaje a následne Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak chcete pracovať ako skladník v spoločnosti Sligro, budete potrebovať:

Životopis v angličtine;
Skúsenosť s prácou s elektronickým paletovým vozíkom (EPT) a s prácou v sklade ako order picker;
Flexibilitu pracovať na rôzne pracovné zmeny;
Dobrý zdravotný stav a schopnosť pracovať v chladnejšom pracovnom prostredí pri teplotách +4ºC;
Tímového ducha a schopnosť pracovať samostatne rýchlym tempom s minimálnou chybovosťou;
Odhodlanie ostať v Holandsku aspoň 1 rok.

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Robin jobs (predtým Qbis s.r.o)
Narucio gatve 3
LT-02103 Vilnius
Litva