Pridať inzerát

Accountant Payables / Účtovník pre platby

U-Shin Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacod 1,100 EUR v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pod vedením hlavného účtovníka účtovať faktúry zo strany dodávateľov (výrobných a režijných dodávateľov)
- Vedenie podvojného účtovníctva v prísnom súlade s firemnými štandardmi a miestnymi predpismi
- Účtovanie došlých faktúr a iných účtovných dokladov
- Správne posudzovanie a účtovanie DPH
- Komunikácia s dodávateľmi
- Vystavovanie a účtovanie ťarchopisov a dobropisov
- Riadenie nezrovnalostí vo fakturovaných cenách a objemoch
- Vnútropodnikový reporting spoločnosti a agenda záväzkov
- Tvorba dodávateľov
- Analýza splatnosti záväzkov a otvorených objednávok

- pružný pracovný čas,
- 4 extra dni voľna (tzv. sick-days),
- Home office (5 dní/mesačne)
- dochádzkový bonus,
- vernostný bonus,
- MultiSport karta,
- Edenred karta (400 € / ročne),
- možnosť kariérneho rastu v nadnárodnej spoločnosti,
- odborné školenia.

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám Váš profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku s predmetom správy: Accountant Payables/Účtovník pre platby
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí splnia nami predpísané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť slovenských účtovných pravidiel
- prax na obdobnej pozícii je výhodou
- schopnosť konverzovať v anglickom jazyku o účtovných záležitostiach a vytvárať reporty
- znalosť MS Excel, znalosť SAP je výhodou
- skúsenosti s prácou v nadnárodnej spoločnosti

Spoločnosť U-Shin je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 900 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

K letisku, Budova 1329
040 17 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Laura Černegová
E-mail: poslať životopis