Pridať inzerát

Skladník s platným preukazom VZV

U-Shin Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 673 €/mesiac + príplatky až do výšky 200 €/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za zaistenie všetkých funkcií, ktoré sú spojené s materiálovým tokom bez ohrozenia zastavenia výroby
- príjem a manipulácia s komponentami, finálnymi produktami, vratnými obalmi za účelom zásobovania výroby
- príprava exportov
- obsluha VZV, scanovacích zariadení, PC
- práca v interných systémoch a programe SAP
- práca v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

673 €/mesiac + príplatky až do výšky 200 €/mesiac

Základnú mzdu s príplatkami je možné navýšiť o nasledujúce:
+ mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu (1,50 €/hod) a v nedeľu (2,99 €/hod)
+ mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu (1,20 €/hod)
+ mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce (0,60 €/hod)
+ mzda za prácu nadčas (25%, resp. 35% priemerného zárobku)
+ mzda a náhrada mzdy za sviatok (100% priemerného zárobku)
+ tímové motivačné odmeny (20 €/mesiac/osoba)
+ bonus teamleader (100 €/mesiac)
+ bonus za prácu v „štvorzmennom režime“ (18 €/mesiac)
+ bonus za odporúčanie zamestnanca (100 €)
+ vernostný bonus (150 € – 300 € – 500 € – 650 € – 800 € - 1000 € )
+ regeneračný príspevok po odpracovaní 2 rokov

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám prosím Váš profesný životopis, vrátane Vašich kontaktov e-mailom, prípadne poštou. Do predmetu emailu prosím uveďte názov obsadzovanej pozície: Skladník

Kontaktovaní budú iba kandidáti spĺňajúci kritéria danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PLATNÝ PREUKAZ NA OBSLUHU VZV
- zdravotná spôsobilosť a ochota pracovať v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke
- vysoké pracovné tempo, dôslednosť

Spoločnosť U-Shin je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 1.300 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

K letisku, Budova 1329
04017 Košice