Pridať inzerát

Servisný technik vrátovej a nakladacej techniky

Tyros Loading Systems SK s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 400 EUR/mesiac900 Eur + odmeny, spolu priemerne až 1.300 – 1.400 eur
  • Termín nástupu: dle dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste samostatný, zodpovedný a nechcete väčšinu dňa tráviť vo fabrike ale láka Vás práca v teréne?

Hľadáme šikovnú, samostatnú osobu, ktorú bavia technológie, mechanika i elektrika a ktorá za sebou rada vidí výsledky svojej práce?

Chcete sa stať odborníkom v perspektívnom obore vrátovej a nakladacej techniky? Hľadáte samostatnú zodpovednú prácu technika v teréne, pri ktorej budete zodpovedať za okruh zariadení a kde za kvalitne odvedenú prácu dostanete vždy a včas zaplatené?

Vašou náplňou bude:

Po zaučení budete jazdiť samostatne ku klientom v pridelenom regióne a opravovať priemyselné vráta a nakladaciu techniku. Budete v dennom kontakte so zákazníkmi a ich zástupcami - našimi zákazníkmi sú prevažne výrobné firmy, obchodné reťazce a logistické centrá.
Prácu Vám bude plánovať Váš dispečer. Deň dopredu budete dostávať informácie online do tabletu o Vašej naplánovanej práci na druhý deň.
Ak si nebudete vedieť s niečím rady, je pre Vás k dispozícii technická podpora.

Zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti (15 rokov na trhu) , ktorá neustále expanduje
Samostatná a pestrá práca
Fixný plat a motivujúce bonusy podľa odvedenej práce
Individuálny adaptačný plán.
Služobné vozidlo VW Caddy a náradie Hilti, služobný telefón a tablet.
Firemné akcie
Odmeny pri príležitosti životných a pracovných jubileí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť a „sedliacky“ rozum - čo nebudete vedieť, to Vás naučíme!
zodpovednosť
elektro vzdelanie - vyhl. 508/2009 §22 Zb.z. potrebná pre elektrikárske práce
vodičský preukaz skupiny B a ochota denne cestovať
nebáť sa výšok
ostatné znalosti – nie sú nutné, ale sú vítané:
zváračský preukaz
preukaz na VZV a plošinu

Spoločnosť TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. (TLS SK) sa profiluje na slovenskom a českom trhu ako dynamická firma v oblasti priemyslovej vrátovej techniky, vykládky a nakládky tovaru. Ako dcérska spoločnosť významného holandského výrobcu, spoločnosti LOADING SYSTEMS, nadväzujúcej na viac ako desaťročnú úspešnú tradíciu firmy TYROS s.r.o., patrí so svojou širokou ponukou výrobkov a služieb medzi predné firmy vo svojom obore.
TYROS LOADING SYSTEMS SK s.r.o. je súčasťou holandskej skupiny LOADING SYSTEMS, ktorá zastrešuje vedľa obchodno-servisných spoločností po celej Európe i vlastné výrobné továrne vyrábajúce vlastné priemyslové vráta a nakladaciu techniku. Vďaka tomuto spojeniu sme schopní realizovať ako bežné dodávky tak i nadštandardné projekty v riadenej kvalite a požadovaných termínoch

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šteruská cesta 21
922 03 Vrbové

Kontakt