Pridať inzerát

Pracovník narážky v mäsokombináte - ubytovanie zabezpečené

TWF Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 225 EUR/mesiacnástupná mzda 1225€ brutto fix + 525€ brutto variabilná zložka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba mäsových výrobkov (párkov, klobás, šuniek, salám a pod.) na narážkových linkách
- prax na pozícii narážač min 2 roky nutná!
- ranné a poobedné smeny

MZDA 1225€ základ + 525€ variabilná zložka
- zabezpečené ubytovanie len za 30€ mesačne
- strava za 2,2€
- týždenné zálohy

životopis zasielajte na adresu: [email protected] alebo info na čísle 0905 480 677

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Stabilná slovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a kvalitnými produktami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

pracovník výroby/narážky

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav (pracuje sa v chladnom prostredí v stoji)

Konzultačná spoločnosť zameraná na HR služby a recruitment

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.