Pridať inzerát

Mäsiar - udenár

TWF Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiackombinácia základnej a variabilnej zložky mzdy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje tepelné opracovanie mäsových výrobkov v zmysle pracovných postupov
- monitoruje, eviduje a kontroluje vpichové čidlá, meria teplotu
- vkladá/vyberá výrobky z varných a udiarenských komôr

MZDA PO SKÚŠOBNEJ DOBE od 1500€
- zabezpečené ubytovanie
- strava za 1,6€
- týždenné zálohy

životopis zasielajte na adresu: k.kovarova@twf.sk alebo info na čísle 0905 480 677

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Stabilná slovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a kvalitnými produktami.

Požiadavky na zamestnanca

- dobrý zdravotný stav, pracuje sa s bremenami
- prax na pozícii mäsiar/udenár min. 6 mesiacov

Konzultačná spoločnosť zameraná na HR služby a recruitment

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.