Pridať inzerát

Vodič MKD

TVP Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 016 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátov na pozíciu: šofér nákladnej dopravy (MKD). Sme firma zaoberajúca sa prepravou hlavne poštových zásielok. Vozový park sa pravidelne obmieňa, priemerný vek našich ťahačov je v súčasnosti 2 roky. Ponúkame prácu aj dvojosádke.
Našimi najčastejšími destináciami sú: D, B, NL, F, H, ČR.
Firma disponuje dvomi vlastnými parkovacími dvormi (v Belgicku a na Slovensku), ktoré sú vybavené kuchyňou a sociálnymi zariadeniami.
Pracovný turnus: vieme sa prispôsobiť potrebám/požiadavke šoféra (3+1,6+2, práca len cez týždeň a víkendy doma). Začiatok a koniec turnusu je v Bratislave.
Mzdové podmienky:
Jednoosádka: základná /brutto/ zložka je 1016,-euro + 50-euro na deň/diéta.
Dvojosádka: základná /brutto/ zložka je 875,-euro + 50,-euro na deň/diéta.

Všetky naše autá majú cestovné poistenie pre celú posádku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

psychotest, bezúhonnosť

Naša misia je držať krok s trhovými zmenami a poskytovať najlepšie riešenia pre každého z našich zákazníkov. Znamená to dopravné náklady, ktoré sa neustále zvyšujú. Zastávame názor, že výber tejto možnosti nielen udržiava našu pozíciu na trhu, ale aj ju zlepšuje. Zároveň sa snažíme prilákať nových zákazníkov a udržiavať spokojných zákazníkov.