Pridať inzerát

Elektrikár do Nemecka

Tvoj Sen – GaLa stav s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ulm, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Elektromontazne prace
- Osadzanie a tahanie kabelaze + popisovanie
- Montaz kablovych tras
- Kompletaze
- Montaz a zapajanie svietidiel , zasuviek , vypinacov
- Montaz rozvodnych skrin a zapajanie
- Ovladanie dokumentacie a citanie planov

- Moznost nadcasov
- Poskytnutie naradia
- Dohoda turnusov
- 2 tyzdnova splatnost faktur
- poskytnutie ubytovania
- stabilna praca celorocne

Hladame elektrikarov na projekt pre Bosch Stuttgart . Minimalne s praxou 3 roky , pracuje sa tyzdenne 55-60 hodin . Turnusy su podla dohody prevazne 3 +1 , splatnost faktur je 14 dni , potrebny je osobny vercajg ostane bude poskytnute nasou firmou ( rebriky , lesenie a podobne)Praca je vhodna pre partie kde je potrebny aspon jeden aby vedel nemecky . Pre viac informacii nas kontaktujte .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

Praca neni vhodna pre absolventa

Stavebná firma Tvoj Sen – GaLa stav s.r.o. s.r.o. realizuje široký okruh stavebných prác od rekonštrukcií a výstavby drobných objektov pozemných stavieb, cez rodinné domy a garáže až po výstavbu polyfunkčných, administratívnych alebo priemyselných objektov.

Medzi našich spokojných zákazníkov patria domace ale aj zahranicne spolocnosti .Nasa momentalna spolupraca je v oblasti Nemcko - Bavorsko a oblast Baden Würtemberg zameranie na montazne prace priemyselnych , polyfunkcnych budov a nemocnice .

Na každú nami realizovanú stavbu a stavebné práce dohliada skúsený stavbyvedúci z dlhoročnou praxou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ladislav Garaj
Tel.: +421907313500
E-mail: poslať životopis