Pridať inzerát

Inšpektor stavieb

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacFinálna základná mzda bude závislá od skúseností a dĺžky odbornej praxe
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:
•posudzovanie projektových dokumentácií stavieb,
•výkon činností technickej due diligence,
•výkon technického dozoru stavieb,
•výkon investorského dozoru.

Ponúkame:
•finančnú stabilitu veľkej medzinárodnej spoločnosti,
•stabilitu zamestnania, istotu a benefity,
•priestor pre vlastné nápady a podnikavosť,
•príjemné pracovné prostredie.

Miesto výkonu práce po dohode môže byť ktorákoľvek pobočka spoločnosti: Bratislava, Nitra, Košice alebo Banská Bystrica.
Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate nami uvedené požiadavky, pošlite prosím životopis e-mailom.
Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - stavebné, odbor pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Podmienka: odborná prax v projektovaní, investorského dozoru, prax pri činnosti stavebného dozoru min. 5 roky.
•samostatnosť, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam a riešeniu pracovných úloh
•veľmi dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie a rozhodovanie
•príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo reagovať
•precíznosť a lojálnosť
•pripravenosť na pracovné cesty v rámci Slovenska, občas aj mimo SR

Spoločnosť TÜV SÜD bola založená v roku 1866 a jej centrála sa nachádza v nemeckom
Mníchove. Sme jedným z popredných svetových poskytovateľov služieb odbornej
technickej podpory.

TÜV SÜD Slovakia s.r.o. je členom skupiny TÜV SÜD, svetového lídra v poskytovaní inšpekčných a certifikačných služieb s dlhoročnou tradíciou. Snahou spoločnosti je podľa miestnych podmienok poskytovať služby, pomocou ktorých sa firmy stanú viac konkurencieschopnými a dokážu zvyšovať predajnosť svojich výrobkov a služieb.

Dnes máme viac ako 22.000 zamestnancov na 800 miestach a klientmi spolupracujeme kdekoľvek na svete. Naši odborníci sú technologickí nadšenci, ktorí sa inšpirujú Vašim podnikaním a jeho možnosťami. V duchu spoločne zdieľaného presvedčenia, že technológia by mala zlepšovať životy ľudí, spolupracujeme s našimi zákazníkmi na optimalizácii ich činností, pomáhame im pri vstupe na globálne trhy a zvyšujeme ich konkurencieschopnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov