Život podľa tvojich predstáv (na živnosť alebo s.r.o.) - obchodný zástupca

TurzováFinance s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohová 2, Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Hneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám šikovných ľudí do svojho tímu.

Hľadám ľudí, ktorí rozmýšľajú do budúcna a chcú žiť život podľa vlastných predstáv.
Chceš naštartovať svoju kariéru? Nespoliehať sa na iných, ale na seba?
Rád/a sa učíš nové veci?
Vstupný kapitál : auto, mobil, PC. Máš? Tak môžeme ísť na to.

Nerobíme klasický obchod. Predávame služby, s ktorými ľudia ušetria kopu peňazí a otvoria im nové možnosti a obzory.

Ponúkam flexibilný pracovný čas (samozrejme po dôkladnom zaškolení).
Nadštandardné ohodnetenie.

Tak, neváhaj, pošli svoj životopis a vidíme sa na online pohovore.

Ak si si práve povedal/a, že inzeráty tohto typu si už videl veľa krát a nikdy si nereagoval/a, tak toto je ten správny krok zmeniť svoj život.

Spravodlivý kariérny rast pre každého
Dynamické prostredie v nadnárodnej firme
Bez šéfa - tu sme si všetci rovní
Super kolektív
Vzdelávacie programy
Príspevok na auto
Ročné bonusy
Firemné paušály
Dovolenky (pre týc, ktorí si to zaslúžia)

Po splnení zadaných kritérií budú uchádzači telefonicky pozvaní na na ONLINE video pohovor prostredníctvom služby google meet.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2021 (ostáva ešte 38 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť je zastúpením medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou históroiu, pôsobiacou po celom svete. Sme špička v obore a na trh prinášame štandard služieb západných krajín Európy, ktoré tu nemajú konkurenciu. Zaoberáme sa zvyšovaním životného štandardu, správou majetku a financiami. Klientom ponúkame exkluzívne podmienky a prémiové riešenia.

Adresa spoločnosti

TurzováFinance s. r. o.
Hlohová 2
92001 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Turzová
Tel.: +421907495194
E-mail: poslať životopis