Pridať inzerát

Predajca leteniek IATA

TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiac13. plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné poradenstvo našim zákazníkom
Predaj, rezervácie a vystavovanie IATA linkových leteniek a ďaľších služieb
Administratívne úlohy zodpovedajúce požiadavkám tímu

Práca v medzinárodnom koncerne BCD Travel / koncern World of TUI
Cestovanie
Sociálne istoty
Ohodnotenie zodpovedajúce pracovným výkonom
2-3 dni v týždni možný home office
Možnosti ďaľšieho vzdelávania a rozvoja

zasielanie životopisu e-mailom v nemeckom alebo anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - expert
Internet(e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - expert
Amadeus - expert

Prax na pozícii/v oblasti

cestovná kancelária/linkové letenky

Počet rokov praxe

2

Podmienky: prax v cestovnej kancelárii na oddelení leteniek nutná, ovládanie rezervačného systému Amadeus potrebné, vystavovanie leteniek, skúsenosti s firemnou klientelou a v odbore business cestovanie
Príjemný vzhľad a vystupovanie
Komunikatívnosť
Pracovné nasadenie
Cestovanie ako hobby

Cestovná kancelária TUI ReiseCenter Slovensko, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2004, patríme k najväčšiemu koncernu cestovného ruchu na svete TUI. Kľúčovou črtou našej firemnej kultúry je naša globálna zodpovednosť za hospodársku, environmentálnu a sociálnu udržateľnosť. Odráža sa to vo viac ako 20 rokoch záväzku trvalo udržateľného cestovného ruchu. Dobre známe logo „TUI Smile“ vyjadruje náš prístup k zákazníkom s úsmevom - „THINK TRAVEL, THINK TUI“
Náš team tvoria skúsení a scestovaní travel experti - poradcovia v oblasti cestovania. Do destinácií pravidelne cestujeme a testujeme služby a hotely. Našim cieľom je prvotriedny servis a poradenstvo pri výbere dovolenky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Panská 10
811 01 Bratislava