Pridať inzerát

Referent marketingu a verejného obstarávania

TuCon, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac- finálna mzda závisí od praxe a individuálnych skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletizácia dokladov do verejných a užších súťaži podľa požiadaviek verejných obstarávateľov.
Príprava prehľadov, analýz, reportingov súvisiacich s verejným obstarávaním.
Aktualizácia a dopĺňanie databázy a agendy dokladov a údajov súvisiacich s procesom verejného obstarávania.
Práca s elektronickými systémami verejného obstarávania.
Vnútro-firemná komunikácia s oddeleniami zainteresovanými do prípravy cenových ponúk.
Komunikácia s obchodnými partnermi v anglickom, resp. nemeckom jazyku.
Marketingová činnosť súvisiaca s propagáciou spoločnosti.

- Atraktívna, rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
- Zabezpečený pitný režim na pracovisku
- Preplácanie cestovného
- Vyplácanie 13.platu
- Elektronické stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
- Možnosť jazykového vzdelávania a vzdelávania v oblasti verejného obstarávania

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis e-mailom alebo poštou na našu adresu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme však odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

TuCon, a.s. v plnej miere rešpektuje Zákon č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR, preto, ak máte záujem, aby bolo Vaše CV zaradené do našej databázy, v závere Vášho CV prosím uveďte nasledovné: "Týmto dávam súhlas spol. TuCon, a.s. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise po dobu 6 mes., v zmysle Zákona č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické, ekonomické

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní -vítaná
- Schopnosť pracovať s elektronickými nástrojmi vo verejnom obstarávaní - vítaná
- Znalosť AJ alebo NJ -vítaná
- Precíznosť, dôslednosť
- Vysoké pracovné nasadenie
- Schopnosť pracovať pod tlakom
- Zodpovednosť
- Flexibilita

Stavebná spoločnosť TuCon, a.s., so sídlom v Žiline úspešne pôsobí v oblasti stavebného podnikania na Slovensku i v zahraničí, predovšetkým ako dodávateľ stavebných prác v segmente podzemného staviteľstva a v oblasti budovania inžinierskych stavieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov