Pridať inzerát

Senior rozpočtár/ Cenár/ Prípravár

TuCon, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac- finálna mzda závisí od praxe a individuálnych skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie cenových ponúk
- kontrola zhody projektovej dokumentácie s výkazom výmer, zostavovanie otázok na verejného obstarávateľa v procese vysvetľovania súťažných podkladov
- výber a oslovenie dodávateľov materiálov a prác za účelom získania vstupných údajov, kontrola obsahovej a cenovej správnosti ich ponúk s následným vyhodnotením
- spracovanie nákladovej ceny, kalkulácií jednotkových cien a finálneho odbytového rozpočtu
- spracovanie finančného harmonogramu v prípade požiadavky
- účasť na obhliadke staveniska za účelom zostavenia cenovej ponuky
- vnútro-firemná spolupráca s oddeleniami zapojenými do spracovania cenovej ponuky
- vyžaduje sa znalosť programu CENKROS na pokročilej úrovni
- znalosť RIB iTWO, AutoCAD, MS Project vítaná
- znalosť AJ vítaná

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemný pracovný kolektív
- pravidelné vzdelávanie a školenia
- preplácanie cestovného, 13.plat, elektronické stravné lístky v plnej výške hradené
zamestnávateľom
- firemné aktivity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis e-mailom alebo poštou na našu adresu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme však odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

TuCon, a.s. v plnej miere rešpektuje Zákon č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR, preto, ak máte záujem, aby bolo Vaše CV zaradené do našej databázy, v závere Vášho CV prosím uveďte nasledovné: "Týmto dávam súhlas spol. TuCon, a.s. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise po dobu 6 mes., v zmysle Zákona č. 18/2018 Zb.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Nariadenia EÚ č. 2016/679 - GDPR".

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- analytické myslenie, zmysel pre detail, schopnosť dodržiavať pevne stanovené termíny
- vysoké pracovné nasadenie, ochota učiť sa
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, profesionálny prístup

Stavebná spoločnosť TuCon, a.s., so sídlom v Žiline úspešne pôsobí v oblasti stavebného podnikania na Slovensku i v zahraničí, predovšetkým ako dodávateľ stavebných prác v segmente podzemného staviteľstva a v oblasti budovania inžinierskych stavieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

K cintorínu 63
010 04 Žilina