Pridať inzerát

Elektrotechnik

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žarnovica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacOd 1100 EUR brutto mesačne, podľa skúseností kandidáta (plus zákonné príplatky a iné odmeny v mesačnej výške cca 200-250 EUR). Ostatné súčasti odmeňovacieho systému sú uvedené nižšie.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho výrobného závodu hľadáme šikovného kolegu so znalosťou elektrikárskej práce, ktorý doplní tím údržby.

Hlavná pracovná náplň:
- Vykonávanie plánovanej preventívnej a prediktívnej údržby
- Odstraňovanie elektrických porúch vrátane drobných mechanických opráv na výrobných strojných zariadeniach
- Orientácia v normách a technickej dokumentácii v elektrotechnike
- Dodržiavanie technologických postupov, kvality a záväzných pracovných noriem
- Vykonávanie mazania strojných zariadení počas TPM
- Kontrola strojných zariadení a mazacích miest strojov
- Udržiavanie stavu strojov v dobrých podmienkach pre bezproblémový chod
- Dodržiavanie zásad BOZP
- Práca v nepretržitej prevádzke na 4 zmeny

- nárok na 13. a 14. mzdu po 12 mesiacoch
- mesačná prémia
- príspevok na dopravu
- odmena za odporučenie
- doprava smer Žarnovica - Žiar nad Hronom zdarma
- stravovacia karta
- sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

- prax na obdobnej pozícii vo výrobe min. 2 roky
- vyhláška 508/2009 §22
- práca v kolektíve
- vyžaduje sa manuálna zručnosť, precíznosť a dochvíľnosť
- tímový hráč, samostatnosť pri plnení úloh, komplexný pohľad na údržbu (technické myslenie)
- programovanie PLC výhodou
- min. SŠ vzdelanie v odbore elektro, mechanik/mechatronik

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Partizánska 87
966 81 Žarnovica

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Krnavcová, M.Sc.
Tel.: +421905550280
E-mail: poslať životopis