Pridať inzerát

Vodič MKD

TT-TRANS, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 696 EUR/mesiac+ stravné a variabilná zložka = 1300 - 1700€ v čistom
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie nákladného motorového vozidla (kamiónu), nakladanie, vykladanie a upevňovanie nákladu, vypisovanie potrebnej dokumentácie spojenej s prepravou tovarov.

- možnosť dohody na pracovnom režime (každý týždeň pon – pia, 2 týždne práca + týždeň doma, 3 týždne práca + týždeň doma),
- voľné víkendy,
- možnosť využiť firemnú ubytovňu cez víkend (pre vodičov zďaleka)
- príspevok na dochádzanie do práce z veľkej diaľky (nad 50km)
- priateľský kolektív
- povinné školenia hradí a organizuje firma,
- pridelená vlastná súprava (ťahač aj náves),
- vozidlá Scania s automatickou prevodovkou,
- mýta platené automaticky na faktúru,
- tankovacie a kreditné karty v každom vozidle,
- nonstop podpora dispečerom a mechanizátorom cez telefón v prípade problémov na cestách,
- vozidlá servisované v autorizovanom servise,
- zaškolíme aj nováčika (ak má všetky platné papiere).

V prípade záujmu zavolajte alebo pošlite na mail životopis, prípadne stačí aj krátky popis o sebe a svojej praxi/skúsenostiach. Nutnosťou je vodičský preukaz skupiny C+E, KKV, zdravotná a psychická spôsobilosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

Vodič
1

pozornosť
precíznosť (presnosť)
sebaovládanie
spoľahlivosť

medzinárodná nákladná doprava, predaj a oprava železničných náhradných dielov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bohdanovce 405
91909 Bohdanovce nad Trnavou