Pridať inzerát

Predajca vozidiel Dacia a Renault

TT-CAR Senica, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hurbanova 1409/44, Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiacOdmeny za predaj vozidiel a doplnkov.
  • Termín nástupu: 1.12.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj, odovzdávanie, objednávanie vozidiel, starostlivosť o zákazníkov, vytváranie ponúk, administratíva...

Práca v značkovej predajni so servisom RENAULT a DACIA
Práca v spoločnosti s kompletným potrebným technologickým zázemím
Zamestnanecké zľavy pri kúpe vozidla
Príjemné prostredie
Pravidelné školenia v školiacom stredisku
Stravná kreditná karta je samozrejmosťou

Hľadáme nového člena do nášho tímu, na predaj vozidiel našich značiek Renault a Dacia. Ponúkame stabilné pracovné miesto v renomovanej značke, v príjemnom pracovnom prostredí s adekvátnym finančným ohodnotením. Svoje životopisy posielajte emailom. Oslovení budú vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - pokročilý
Microsoft Office - základy
Internet - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača požadujeme PROzákaznícký prístup a myslenie. Schopnosť pracovať v kolektíve. Chuť učiť sa novým veciam, samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, empatia.

TT-CAR Senica s r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti predaja a servisovania vozidiel značky RENAULT a DACIA. Zákazníkom poskytujeme kompletné služby pri predaji vozidiel od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné aj úžitkové vozidlá.
Sme spoločnosť s viac ako 15 ročnou tradíciou v predaji a servisovaní vozidiel
značky RENAULT a DACIA.
Spolupracujeme s poisťovňami v oblasti poistenia vozidiel a opráv poistných udalostí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hurbanova 1409/44
90501 Senica