Pridať inzerát

Kolega v športovej predajni

TSS servis s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dlhá 61, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 600 EUR/mesiacmzda sa bude odvíjať od skúseností a zručností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď súčasťou tímu, čo sa stará o našich zákazníkov. Tvojou náplňou práce bude okrem predaja aj dopĺňanie tovaru, či tímová starostlivosť s kolegami o plynulý chod predajne.

• Extra prémie v hlavnej sezóne
• Priateľské prostredie
• Extra príspevky k platu
• Zľavy na trendy športový tovar (nie len u nás )
• Možnosť podieľania sa na rozvoji spoločnosti
• Spoločné akcie
• Kariérny rast

Svoje životopisy s telefonickým kontaktom zasielajte na e-mailovú adresu: praca.topski@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme partia nadšencov do športu. Pokiaľ si hľadáš stabilnú prácu, si zodpovedný, komunikatívny, poď medzi nás.

Očakávame :
• Príjemné vystupovanie na verejnosti
• Komunikatívnosť
• Úslužnosť
• Trpezlivosť
• Tímový duch
• Zodpovednosť
• Manuálnu zručnosť

TopSki je predajňa pre každého športového nadšenca. V Žiline patríme do prvej ligy v ponuke produktov od najlepších svetových značiek. Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho, snowboardového, skateboardového, športového a cyklistického oblečenia a doplnkov.
Našu firmu zdobia naši zákazníci a zamestnanci. Preto neustále rastieme od roku 2008.
V prípade, že hľadáš prácu, ktorá ti bude prinášať radosť a peniaze, tak si na správnom mieste a pridaj sa k nám.

Adresa spoločnosti

TopSki šport
Dlhá 61
01009 Žilina