Pridať inzerát

Strojní mechanik / vedoucí montáží - Hradec Králové

TSR Czech Republic s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši společnost Metal Services & Solutions, která se zabývá oblastí údržby, pravidelného servisu a oprav těžkých strojů v recyklačním odvětví, hledáme kolegu na pozici Strojní mechanik s možností kariérního postupu na pozici vedoucího montáží. Ideální práce pro schopného člověka, který rád hledá příčiny a řešení poruch a nebojí se zodpovědnosti.

Náplň práce strojní mechanik:

provádění servisních oprav v areálu provozovny v Hradci Králové (přibližně 50 % času)

opravy a pravidelná údržba agregátů v provozovnách společnosti TSR ČR a SK a našich zákazníků (lisy, nůžky, zdvihací zařízení, atd., 50 % času)

spolupráce na projektových pracích na jednotlivých pobočkách

Po zapracování:

  • vedení montážního týmu
  • zodpovědnost za svěřené projekty, vedení oprav a vedení dokumentace na zakázkách

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • řidičský průkaz sk. B
  • výborný zdravotní stav
  • ochotu cestovat po celé ČR
  • časovou flexibilitu, spolehlivost
  • organizační schopnosti

Výhodou:

  • svářečský průkaz
  • průkaz obsluhy VZV
  • řidičský průkaz sk. E

Nabízíme:

stabilní pracovní zázemí česko - německé společnosti

zkrácená pracovní doba 37,5 hodiny týdně

5 dní rekondiční volno (sickdays)

odměny za odpracované roky

bonusy/ prémie

pravidelná školení a možnost zvyšování kvalifikace

možnost osobní seberealizace a kreativní přemýšlení při práci

plně hrazené pojištění odpovědnosti

příspěvek na penzijní připojištění

příspěvek na stravování

po zapracování změna mzdového ohodnocení

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano