Pracovník ekonomického oddelenia / Administratívny pracovník

TS2018 s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava Petržalka, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.6.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/a pracuješ s číslami?
Fakturácia a účtovníctvo je to, kde sa cítiš ako doma?
Tak hľadáme práve teba.

- účtovný príjem skladového tovaru a došlých faktúr do účtovného systému
- vystavovanie dobropisov/faktúr
- vystavovanie zálohových/škodových faktúr
- kontrola úhrad došlých aj vyšlých faktúr
- párovanie a kontrola bankových platieb
- nahadzovanie bankových platieb do internetbankingu
- nahadzovanie banky do účtovného systému (automatický aj manuálny import)
- evidencia a spracovanie podkladov pre účtovné oddelenie
- podklady pre reklamácie s dodávateľmi a dopravcami
- ostatné práce ekonomického charakteru súvisiace s chodom internetového obchodu v krajinách SK, CZ, HU, RO a PL
- administratívna korešpondencia
- úzka spolupráca s oddelením zákazníckeho servisu

Tvoja úloha je jasná a zároveň veľmi dôležitá. Hľadáme zodpovednú a spoľahlivú osobu, ktorý je dôsledná a môžeme sa na ňu spoľahnúť. Budeš úzko spolupracovať s kolegami v jednom tíme, pomáhať s administratívnym chodom firmy. Toto bude tvoja primárna náplň práce, ale nie jediná. Môžeš sa podieľať na raste firmy, navrhovať zlepšenia, podieľať sa na inováciách, ktoré povedú k lepšiemu imidžu firmy a spokojnosti zákazníka.
Si šikovný človek, ktorý chce pracovať? Si efektívny a tento typ práce ťa napĺňa? Tak hľadáme práve teba.

Nebaví ťa korporát a chceš mať reálny vplyv na fungovanie firmy? Nesľubujeme ti auto, ani extra benefity zo začiatku, ale určite ti každý mesiac príde dohodnutá výplata a z času na čas ťa zoberieme na obed alebo večeru.
Môžeš byť súčasťou niečoho, čo ešte stále rastie a má veľký potenciál.
Sme internetový predajca hodiniek a trochu aj šperkov. Prevádzkujeme eshopy timestore.sk, timestore.cz, timestore.hu, timestore.ro a timestore.pl.

Máš možnosť zamestnaneckého nákupu za výhodné ceny.

Z času na čas vieš robiť z domu, ale robiť nie dovolenkovať :-)

Ak s tebou budeme spokojní sme ochotní ti časom dať aj lepšie ohodnotenie, ale musíš si ho zaslúžiť.
Veľkou výhodou by pre nás bolo, ak by si vedel pracovať na živnosť. Vedeli by sme ti zabezpečiť účtovníčku a administratívne sa ti o to postarať.

Nástup možný aj ihneď nakoľko posilňujeme tím, ale počkáme si na teba ak sa pre teba rozhodneme :-)

Našiel/našla si sa v tejto práci? V tomto prípade nám určite pošli štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Podniková ekonomika - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ekonomické, fakturačné a účtovné znalosti
- flexibilita
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- logické myslenie
- komunikatívnosť
- ochota učiť sa nové veci
- práca na PC
- tímová práca

TS2018 s.r.o. prevádzkuje internetový obchod s hodinkami, šperkami a módnymi doplnkami na Slovenskom, Českom, Maďarskom, Poľskom a Rumunskom trhu.

Adresa spoločnosti

Stará Vajnorská 4
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto