Právnik (vhodné aj pre absolventov a študentov práva) | TOP FINTECH na Slovensku

Trust Pay, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Za kasárňou, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac+ Koncoročné odmeny - základná mzda dohodou v závislosti od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hhľadáme do teamu právnika/právničku na všeobecnú obchodno-právnu agendu na čiastočný / plný úvázok:

Náplň práce zahŕňa:

> Obchodné právo - príprava, kontrola a pripomienkovanie zmlúv týkajúcich sa činnosti spoločnosti
> Všeobecné právne aktivity pre interné použitie (obchodný register, pracovné právo, ochrana osobných údajov atď.)
> Vypracovávanie právnych rozborov a analýz

*Pozícia je vhodná aj pre študentov práva 4. alebo 5. ročníka*

+ Práca v stabilne rastúcej spoločnosti
+ Mladý a dynamický kolektív
+ Pravidelné team-buildingové aktivity
+ Podpora vzdelávania a osobného rastu
+ Možnosť čiastočnej práce z domu
+ Koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách:

1) Online testy (možné si spraviť v ľubovoľnom čase)
2) Pohovor

Spoločnosť Trust Pay, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov: https://www.trustpay.sk/wp-content/u...

Pre viac informácií ohľadom výberového konania alebo samotnej pozície píšte na: hr@trustpay.eu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

> Angličtina na úrovni C1 - hovorená aj písomná
> Nezávislosť a analytické myslenie
> Motivácia sa učiť a schopnosť sa rýchlo prispôsobiť
> Dynamická povaha

TrustPay, a.s. je platobná inštitúcia s takmer 12 ročnou tradíciou, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom (aj počas pandémie), s detašovanými pracoviskami vo viacerých krajinách. Spoločnosť je úspešná v oblasti FINTECH, vyvíja a využíva najmodernejšie finančné technológie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov