Pridať inzerát

Klientská podpora pre SK/CZ trh | TOP Fintech na Slovensku

Trust Pay, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Za kasárňou 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac+13. plat
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do teamu šikovného, komunikatívneho kolegu/kolegyňu do mlaedého a dynamického teamu, ktorý/á sa nebojí výziev, má chuť a motiváciu sa učiť a nahliadnuť do e-commerce sveta a backstaegu online nakupovania.

Náplň práce zahŕňa najmä:

> Telefonickú a emailovú komunikáciu so zákazníkmi z Českej a Slovenskej Republiky
> Schvaľovanie nových zákazníkov a podpora pri spúšťaní platobnej brány
> Zákaznická podpora pri integrácii, práca s technickou dokumentáciou
> Práca s klientskou databázou a štatistikami
> Administratívne práce spojené s pracovnou náplňou

+ práva v mladom a dynamickom kolektíve
+ pravidelné teambuildingové aktivity
+ podpora odborného rastu a kvalifikácie
+ príspevok na stravu
+ 13. plat

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách:

1) Online testy (možné si spraviť v ľubovoľnom čase)
2) Online video pohovor

Pre viac informácií ohľadom výberového konania alebo samotnej pozície píšte na: hr@trustpay.eu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

> Výborné komunikačné vlastnosti
> Ochota a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
> Pro-aktivita a záujem o online svet
> Tímový duch
> Záujem/ skúsenosti s technológiami/IT výhodou

TrustPay, a.s. je platobná inštitúcia s takmer 12 ročnou tradíciou, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom (aj počas pandémie), s detašovanými pracoviskami vo viacerých krajinách. Spoločnosť je úspešná v oblasti FINTECH, vyvíja a využíva najmodernejšie finančné technológie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Za kasárňou 1
83103 Bratislava