Pridať inzerát

MAG Svářeč s němčinou (M/Ž)

Trummer Montage & Personal CZ s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rakousko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: HPP s rakouskou pracovní smlouvou, 13. + 14. plat, hodinová mzda 14,20 € brutto, po zapracování možné navýšení, diety 26,40€ netto, ubytování zdarma v Personalhaus Trummer, příspěvek na dopravu 70€ týdně
  • Termín nástupu: dle dohody

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalifikovaná práce svářeče v dílně, dlouhodobý pracovní poměr.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování zajištujeme - zdarma v Personalhaus Trummer, příspěvek na dopravu 70€ týdně, lokalita - Dornbirn, Rakousko

Informace o náboru

Dlouhodobá práce.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.12.2022 (zbývá ještě 176 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

www.trummer.eu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalosti německého jazyka - je nutné komunikovat
- ukončené odborné vzdělání a výuční list
- praxe v oboru
- flexibilita a samostatnost
- ochota cestovat a pracovat přesčas
- ŘP sk. B a vlastní auto

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.