Pridať inzerát

Vodič nákladnej dopravy

TRIS, spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.+ pohyblivá zložka mzdy - odmeny
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vodič nákladnej automobilovej dopravy, zodpovednosť za zverené motorové vozidlo a
náklad.
- Starostlivosť o zverené vozidlo a bežná údržba
- Kontrolovanie technického stavu zvereného vozidla
- Čerpanie pohonných hmôt do zvereného vozidla

Miestom výkonu práce bude (obec a organizačná jednotka alebo inak určené miesto) :
Zákazkami vymedzený okruh, zriadený podnikateľskými záujmami spoločnosti.

- seriózny zamestnávateľ
- stabilná a dlhodobá práca
- možnosť rozšírenia rôznych odborných preukazov
- príspevok zamestnávateľa k DDP
- zamestnávateľ poskytuje možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

5

- platné psychotesty
- tachografová karta
- evidenčná karta vodiča

- vykonávanie inžinierskych stavieb, priemyselných stavieb, bytových a občianskych stavieb
- výkon činnosti stavbyvedúceho pre pozemné stavby, dopravné stavby, inžinierske konštrukcie a mosty, inžinierska činnosť
- realizácia dopravného značenia, dopravného zabezpečovacieho zariadenia a zvodidiel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov