Pridať inzerát

Menu Kuchár(ka) / Alacarte Kuchár(ka)

TRIPOLIS s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sídlisko Juh, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 10 EUR/hod.Ponúkaná čistá hodinová mzda od 7€/hod až 10€(netto) podľa skúseností + osobnostné odmeny
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál z Denného menu alebo jedál z jedálneho lístka
Aranžovanie a dekorovanie pokrmov
Zodpovednosť za čistotu na pracovisku a dodržiavanie hygienických zásad
Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál
Dodržiavanie správnych technologických postupov

Naša úplná reštaurácia sa nachádza na sídlisku JUH v TN a druhá prevádzka v centre mesta. Výplata je u nás vždy do 10-15teho dňa v mesiaci. Platy každoročne navyšujeme a ponúkame najvyššie mzdy. Máme najmodernejšie vybavenú kuchyňu od shokeru, ohrevné lampy až po pasta cooker. Na smene budú pracovať 2 kuchári s pizzerom a pomocné sily v spolupráci so šéfkuchárom Martin Juhosom. Veľa zamestnancov pracuje u nás viac ako 4 roky a máme zamestnanca, ktorý u nás pracuje už 9 rokov. Možnosť kariérneho rastu.
Ak si nezavrhol na gastro a máš to chuť opäť skúsiť budem rád ak to u nás vyskúšaš.
Volaj alebo píš.

Trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti s garanciou práce
Každý rok zamestnávateľ hradí 2 teambuildingy/firemné večierky na svoje náklady
Narodeninový darček a Vianočné prémie
Možnosť preplatenia dovolenky
Každý kuchár ma možnosť prihlásiť sa na ľubovoľné kuchárske kurzy hradené z väčšej časti zamestnávateľom
Možnosť výplaty v skoršom termíne a požiadanie o zálohy
Priestor na sebarealizáciu a odborný rast.
Pracovná doba krátky/dlhý týždeň alebo ranná smena
Ponúkaná čistá hodinová mzda od 7€/hod až 10€(netto) podľa skúseností + osobnostné odmeny
Mzda je vyplácaná vždy okolo 15.teho dňa v mesiaci
Sociálny program: možnosť zamestnaneckých zliav a výhod pre rodinných príbuzných

Ďakujeme za zaslanie vášho životopisu, tešíme sa na osobné stretnutie.
Vyhradzujeme si právo ozvať sa len uchádzačom, ktorí spĺňajú prvotné kritéria na danú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

šéfkuchár

Počet rokov praxe

2

Vyhradzujeme si právo ozvať sa len uchádzačom, ktorí spĺňajú prvotné kritéria na danú pozíciu.