Pridať inzerát

Prevádzkar-Gastroprevádzka-Podhájska

Triomax s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Podhájska
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacOdmeny-bonusy v závislosti od výsledkov prevádzky.
  • Termín nástupu: 1.4.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do znovuotvorenej prevádzky rýchleho občerstvenia na termálnom kúpalisku v Podhájskej hľadáme zodpovednú, serióznu, šikovnú, flexibilnú a dynamickú osobnosť, ktorá by viedla menší kolektív zamestnancov.

Ponúkame v prípade vzájomnej spokojnosti nadštandardný zárobok v závislosti od výsledkov prevádzky a možnú dlhodobú spoluprácu. Bezplatná strava. Je možné aj ubytovanie priamo v prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Komunikatívnosť, vedenie ľudí, cieľavedomosť, spoľahlivosť, samostatnosť, tímová práca, trpezlivosť, rozhodnosť, fyzická zdatnosť.

Spoločnosť prevádzkuje penzión v turistickej oblasti Podhájska.