Hľadáme nových kolegov na pozíciu Realitný maklér - Komárno, Nové Zámky, Šaľa, Vráble

TRINITY Real s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda je pohyblivá, závisí od pracovného nasadenia.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o aktuálnych klientov, nábor nových nehnuteľností, realizácia obhliadok so záujemcami, asistencia pri odovzdávaní nehnuteľností. Práca vhodná aj pri inom zamestnaní.

Podmienky:
Auto, telefón, notebook.

Hľadáme realitného makléra pre lokality: okres Komárno, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Nitra.

Zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti. Kancelária s prideleným stolom. Nápomocný kolektív. Profesionálne zaučenie do obchodu. Nadštandartné finančné ohodnotenie. Nováčika zaškolíme na profesionálnej úrovni.

Na osobnom stretnutí sa preberú všetky podrobnosti ohľadom výkonu práce a finančného ohodnotenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť a čestnosť
- flexibilita
- komunikatívnosť

Realitná kancelária TRINITY sa zaoberá sprostredkovateľskou činnosťou. Prioritou našej spoločnosti je spokojný klient. Snažíme sa nájsť domov kupujúcim a predávajúcich odľahčiť od všetkých starostí spojených s predajom. Zmluvy sa riešia cez overeného autorizovaného Advokáta, zabezpečujeme financovanie nehnuteľnosti nakoľko spolupracujeme zo všetkými Bankami a zabezpečujeme prepis všetkých energií (plyn, elektrina, voda).

Adresa spoločnosti

G. Bethlena 4889/57
940 02 Nové Zámky