Pridať inzerát

Vedúci tímu zlepšovania kvality

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 100 EUR/mesiac- nástupná mzda závisí od schopností a skúseností kandidátov
  • Termín nástupu: ASAP/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta ktorým je popredná cukrárenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou hľadáme šikovného odborníka na pozíciu Vedúci tímu zlepšovania kvality.

Kandidát na tejto pozícii bude súčasťou tímu pre zlepšovanie procesov a bude mať na starosti manažovanie troch špecialistov. Ideálny uchádzač má znalosti v oblasti riadenia kvality v potravinárskom segmente, prípadne potravinárske alebo technické vzdelanie. Bude mať na starosti celý proces zlepšovania kvality – od interných auditov, cez spoluprácu pri rozhodovaní o dlhodobých projektoch až po certifikáty.

Typický pracovný deň začína rannou poradou ohľadom zhodnotenia situácií vo výrobe a následný návrh opatrení. Najčastejšie prichádza do kontaktu okrem kolegov z oddelenia kvality s tímlídrami a majstrami výroby, technológmi, údržbou a oddelením inovácií.

Vzhľadom k tomu že úzko spolupracuje aj s kolegami v rámci centrály, je nevyhnutná aktívna znalosť angličtiny. Súčasťou sú pravidelné stretnutia aj online mítingy, v rámci ktorých je potrebné zaujať postoj a promptne reagovať v cudzom jazyku. Vítané je technické myslenie a orientácia v problematike výroby.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patria:

- Monitoruje systémy kvality prostredníctvom auditov a inšpekcií
- Proaktívne identifikuje a navrhuje nové zlepšovacie aktivity
- Bude súčasťou zavádzania nových štandardov a smerníc
- Je kľúčovým členom tímu pre zisťovanie Incidentov kvality
- Je členom projektov pre kritické reklamácie
- Je ambasádorom a trénerom vo výrobe štandardov
- Má možnosť zúčastniť sa stretnutí v rámci výrobných závodov

• Stabilná a úspešná medzinárodná spoločnosť
• Profesionálny rast a rozvoj
• Systém finančných bonusov, ročný bonus
• dôchodkový príspevok
• Príspevok na vyšetrenie u zubára
• Vernostné bonusy
• Dva dni dovolenky navyše
• Možnosť čiastočnej práce z domu

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, všetky žiadosti starostlivo posúdime. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je popredná cukrárenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Vlastní niektoré z najsilnejších značiek na trhu z ktorých väčšina má dlhoročnú kultúrnu tradíciu. Celkovo sa ich výrobky predávajú na viac ako 50 trhoch na celom svete. Náš klient buduje silnú značku a svoju snahu podporuje efektívnym vynakladaním nákladov, neustálym zlepšovaním a investovaním do rozvoja svojich zamestnancov. Využívajú moderné postupy zefektívňovania výroby, zvyšujú úroveň kvality a rozvíjajú podnikovú kultúru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technológia potravín, chémia, (mikro)biológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Silné vodcovské schopnosti a schopnosti riadiť ľudí
• Štruktúrovaný a orientovaný na výsledok
• Proaktívny, iniciatívny, analytické myslenie
• Komunikačné zručnost
• Tímový hráč
• Výhodou, ak máte znalosti o hlavných nariadeniach EÚ a miestnych potravinových právnych predpisoch týkajúcich sa potravín a znalosti o štíhlej výrobe, skúsenosti so Six Sigma.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov