Pridať inzerát

Vedúci nástrojárne a údržby nástrojov

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiacNástupná mzda je min. 2000 Eur, jej skutočná výška je predmetom dohody a nastaví sa v závislosti od predošlých skúseností a zručností kandidáta. +13. a 14. plat.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nezávislý, moderný a rodinne vedený podnik s bohatou tradíciou hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu "Vedúci nástrojárne a údržby nástrojov".

Podnik je súčasťou skupiny, ktorá je špecialista na tvárnenie kovov, spracovanie plastov a výrobu nástrojov s celosvetovým uznaním. Vyznačuje sa inovačnou silou, trvácnosťou hodnôt, otvorenosťou voči svetu a tradíciami, čím sa rozvinul na úspešnú, medzinárodne pôsobiacu skupinu.

*Staňte sa členom "rodiny" kde sú vzájomný rešpekt, otvorenosť a dôvera základné hodnoty.*

Ideálny kandidát je skúsený a flexibilný človek s nasadením a schopnosťou pracovať v tíme, ktorý má predošlé skúsenosti s vedením ľudí, vysokú komunikačnú zručnosť, podnikateľské a zodpovedné myslenie a konanie.

Podmienkou pre zaradenie do výberového procesu je plynule komunikovať v angličtine a v tomto jazyku poslať aj svoj životopis.

Vedúci nástrojárne a údržby nástrojov zabezpečuje všetky činnosti súvisiace s manažovaním, chodom a riadením zamestnancov dvoch oddelení - "oddelenie nástrojárne" a "oddelenie údržby nástrojov".

Medzi hlavné činnosti a úlohy patrí:
• využitie strojového parku na výrobu komponentov a výroba kompletných nástrojov
• odborné riadenie zamestnancov
• zodpovednosť za stroje a podnikové prostriedky
• plánovanie a kontrola kapacít na oddeleniach
• plánovanie a kontrola nových nástrojov a opráv nástrojov
• zabezpečenie kvality práce a výrobkov
• dokumentácia údajov ku zákazkám a ku výrobe
• systematický, neustály ďalší rozvoj a optimalizácia výroby nástrojov
• zabezpečenie súladu so všetkými zákonnými predpismi BOZP
• management náhradných dielov pre lisovacie a tvarovacie nástroje
• riadenie obstarávania nakupovaných dielov a externé služby

V oblasti personálnej je to:
• zastrešenie vyhľadávania nových zamestnancov, ktorí sú potrební pre ďalší rast
• ročné plány kvalifikácie zamestnancov a hodnotenia zamestnancov
• pohovory so zamestnancami
• podpora vedenia v mzdovej štruktúre nástrojárov
• podieľanie sa na tvorbe plánov školení pre vybraných zamestnancov na školenia v materskej spoločnosti

Úspešnému kandidátovi bude zabezpečený dostatočný čas na adaptáciu v rámci čoho sa oboznámi s fungovaním spoločnosti a nastavenými procesmi.

*Pri práci v tejto spoločnosti budete vždy cítiť dôveru a záujem nadriadených.*

• všetky výhody rodinnej, stredne veľkej, medzinárodnej spoločnosti
• 13. a 14. plat
• mimoriadne príspevky pri osobných udalostiach
• príspevok do 3. piliera
• rôzne oblasti zodpovednosti v kvalifikovanom a motivovanom tíme
• dlhodobá perspektíva v rastúcej spoločnosti
• istota pracovného miesta v perspektívnom priemyselnom odvetví
• jednoduchá organizačná štruktúra a rýchle rozhodovacie procesy
• odmeňovanie na základe výkonu a kvalifikácie
• ponuky na tému "Zdravie a šport" ako napríklad škola chrbta, skupina behania, futbalové mužstvo, pravidelné dni zdravia a oveľa viac.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.
Dôležité je zaslať CV v ANJ jazyku, ktorom sa bude viesť aj pracovný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je rodinne vedený podnik strednej veľkosti s profitujúcimi oblasťami obchodnej činnosti a ustavičným rastom z vlastných síl, s vysoko kvalifikovaným personálom, existujúcim sociálnym partnerstvom a neporušenou podnikovou kultúrou. Ako špecialista na tvárnenie kovov, spracovanie plastov a výrobu nástrojov sa v súčasnosti teší celosvetovému uznaniu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie je podmienkou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CAD - Pokročilý
CAM - Pokročilý
CNC - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• ukončené odborné vzdelanie ako mechanik nástrojov , technik (strojárstvo), nástrojár príp. obdobné vzdelanie
• niekoľkoročné skúsenosti s technológiami lisovania plechov
• skúsenosti s prácou s CAD, CAM a CNC
• skúsenosti s vedením ľudí sú pre danú pozíciu prínosom
• Flexibilita, nasadenie a schopnosť pracovať v tíme
• Vysoká úroveň komunikačných zručností so zamestnancami, nadriadenými, zákazníkmi a dodávateľmi
• Dobrá znalosť používania štandardných IT systémov (napr. Microsoft Office )
• Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikačnej úrovni

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov