Pridať inzerát

Inžinier zákazníckej podpory L1

TRIGON Consulting s.r.o.

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacMzda závisí aj od Vašich skúseností a zručností. Po uplynutí skúšobnej doby a po vzájomnej dohode je priestor na zvyšovanie mzdy.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme INŽINIERA ZÁKAZNÍCKEJ PODPORY L1, ktorý bude zabezpečovať IT podporu pre klientov spoločnosti.

Našim klientom je stabilná spoločnosť, ktorá má v portfóliu softvér a technológie v oblasti navigácie, energetiky a bezpečnosti v sektore námorníctva v rámci celého sveta. Vyvíja a dodáva systémy na kľúč podľa požiadaviek zákazníka. V tejto oblasti sú v rámci Slovenskej republiky jediná firma, ktorá poskytuje produkty v danom sektore.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý si chce naštartovať kariéru v podnetnom prostredí, v zaujímavom sektore, ktorý na Slovensku nie je bežným. Hľadáme zodpovedného kolegu, ktorý je technicky zdatný, vie komunikovať v anglickom jazyku a chce sa uplatniť v IT sektore na pozícii, kde má priestor sa neustále vzdelávať a rásť. Vo firme vládne priateľské prostredie a otvorená atmosféra. Ideálny kandidát pozná OS Windows, Linux, LAN/WAN, VLAN, SDH na základnej úrovni.

Čo je náplňou práce na tejto pozícii?
- spracovávanie dát vo firemných systémoch,
- riešenie tiketov od zákazníkov,
- prvý kontakt a komunikácia so zákazníkom (mailom, neskôr telefonicky aj osobne),
- selekcia požiadaviek, ich riešenie,
- podpora kolegov, prideľovanie zložitejších požiadaviek na vyššiu úroveň L2,
- reportovanie KPI,
- dokumentovanie riešenia problémov a celkovej komunikácie,
- organizovanie zákazníckych tréningov a školení.

V tvojich začiatkoch ti bude oporou priamy nadriadený, ale aj kolegovia, ktorí ťa prevedú komplexným adaptačným procesom. Budeš mať priestor rásť a neustále sa posúvať v rámci firmy ďalej.

- práca v zaujímavom sektore, v globálnej spoločnosti,
- tím dobrých kolegov,
- preplácanie súkromného internetu do sumy 30€,
- možnosť občasného Home-office po dohode,
- laptop, telefón,
- príspevok na dôchodkové sporenie,
- príspevok 100€ pri jubileu, narodení dieťaťa, svadbe,
- zaujímavé teambuildingy,
- možnosť využitia posilňovne v kancelárii,
- plávanie, masáže a iné.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je stabilná spoločnosť, ktorá má v portfóliu softvér a technológie v oblasti navigácie, energetiky a bezpečnosti v sektore námorníctva v rámci celého sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná komunikácia,
- znalosť anglického jazyka (B2),
- technické myslenie,
- tímový duch.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov