IT Sales Specialist / Obchodný zástupca pre stredné a východné Slovensko

TRIGON Consulting s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacVaša výsledná mzda bude závisieť od Vašich skúseností a zručností. Skladá sa z fixnej zložky a variabilnej zložky, ktorá nie je zhora ohraničená a môže dosahovať aj 200% z fixného príjmu. Mzdu si môžete výrazne ovplyvniť aj bonusmi za plnenie plánov.
  • Termín nástupu: Ihneď/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť dlhodobo úspešne etablovaná na slovenskom trhu v oblasti poskytovania IT služieb, hľadáme obchodného zástupcu pre predaj softvérových riešení.

Ideálny kandidát na tejto pozícii má obchodné a technické myslenie a zručnosti v komunikácii s internými a externými zákazníkmi. Vie, že starostlivosť o existujúcich zákazníkov je rovnako dôležitá ako akvizícia nových klientov a riešenie problémov má zvládnuté na jednotku. Má skúsenosti s predajom SW a k práci pristupuje proaktívne.

Obchodný zástupca pracuje v lokalite stredného a východného Slovenska. Portfólio SW riešení, s ktorými budete pracovať, je naozaj rozmanité a zahŕňa: digitalizácie dokumentov, systémy pre riadenie firemných procesov, cloudové služby a podnikovú IT infraštruktúru.

Šikovný kandidát môže u nášho klienta kariérne rásť a posunúť sa na konzultanta, ktorý bude viesť svoj tím obchodníkov.
Na tejto pozícii privítame aj juniorného obchodníka, ktorý sa rýchlo učí a má proaktívny prístup k práci.

Čo bude Vašou náplňou práce na tejto pozícii?
- akvizícia nových klientov,
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- komunikácia s klientami, riešenie problémov,
- spolupráca s tímom,
- návrh a zaistenie konceptu dodávky SW (digitalizácia dokumentov, cloudové riešenia a iné),
- účasť na pravidelných meetingoch,
- vytváranie reportov.

Pri Vašich začiatkoch v novej firme Vám budú oporou skúsenejší kolegovia. Samozrejmosťou je prepracovaný adaptačný systém, ktorý Vám uľahčí štart v novej práci.

- skrátený pracovný čas v piatky,
- možnosť kariérneho postupu,
- flexibilná pracovná doba,
- mobilný telefón, notebook a služobné auto aj na súkromné účely,
- možnosť home-officu - za klientom môžete vyrážať z miesta bydliska,
- Multi Sport karta,
- priateľský kolektív,
- sick days,
- práca v známej, stabilnej firme.

Ďakujeme za Vašu reakciu na náš inzerát. Výberový proces pozostáva z minimálne 2 kôl. Výsledok pohovoru komunikujeme každému uchádzačovi po ukončení výberového konania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť je významným celosvetovým poskytovateľom služieb v oblasti IT, spracovania dokumentov a digitálnej tlače, ale aj zdravotníckej diagnostiky, meracích prístrojov. V súčasnosti pôsobí v 150 krajinách sveta a podporuje viac ako 2 milióny zákazníkov ročne. Je držiteľom mnohých svetových prvenstiev a patentov.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 1992. Centrála spoločnosti sídli v Bratislave, pobočky sú v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť,
- detailnosť,
- zodpovednosť,
- inovatívnosť,
- obchodnícke myslenie.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov