Pridať inzerát

Operátor CNC strojov - obrábanie kovov

TRIGON Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacNástupná mzda je od 1400Eur. Výsledná suma závisí od schopností a skúseností kandidáta. Pri nástupe bude dohodnutá suma zvýšenia fixnej mzdy po uplynutí skúšobnej doby a suma variabilnej zložky mzdy. Ďalšie bonusy budú do detailu prezentované na pohovore.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Chcete zmeniť prácu a ísť na istotu? *
*Chcete pracovať v zohratom tíme pre silnú nadnárodnú spoločnosť?*

Postavte kariéru na pevných základoch a staňte sa členom skvelého tímu nášho klienta na pozícii Operátor CNC strojov - obrábanie kovov, s miestom výkonu práce vo Vlkanovej.

Našim klientom je silná nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom nerezového a hliníkového materiálu.

Vhodný kandidát na túto pozíciu má záujem pracovať v strojárskej výrobe (prax je výhodou, nie je však nutnou podmienkou), ako operátor CNC strojov (laser a ohraňovací lis).
Má zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam, má chuť učiť sa nové veci a je ochotný pracovať v 2 zmennej prevádzke.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii sú:

• nastavenie CNC stroja na základe technickej dokumentácie
• zoradenie nástrojov
• kontrolné merania
• úprava riadiacich programov
• plnenie pokynov nadriadeného
• šírenie dobrého mena spoločnosti

*Výhodou sú voľné víkendy*

Náš klient poskytne vybranému kandidátovi kompletné zaškolenie a poskytne mu všetky potrebné informácie pre výkon práce. Podporou mu budú skúsení kolegovia, ako aj jeho priamy nadriadený tak v začiatkoch, ako aj počas ďalšieho pôsobenia.

• práca pre silnú a úspešnú medzinárodnú spoločnosť
• po skončení skúšobnej doby osobné ohodnotenie
• práca na 2 zmeny
• práca v stabilnom kolektíve s veľmi príjemnou atmosférou
• adaptácia na pracovnej pozícii zastrešená skúsenými kolegami
• stravné lístky a pitný režim
• teambuildingy a Vianočný večierok

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je silná nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom a spracovaním hutného materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické smery, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

• bezúhonnosť
• samostatnosť, presnosť a precíznosť
• technická zdatnosť
• čítanie výkresov a technickej dokumentácie
• chuť pracovať pre spoločnosť, ktorá ocení zlepšovacie návrhy a proaktívny prístup k práci

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk/o_nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov